PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Wiadomo, że ktoś na tych targach zarabia, ale moim zdaniem to i tak dobrze, że tego typu wystawy są organizowane. Mnie w tym roku najbardziej interesują kombajny zbożowe i jestem też ciekawy stoiska firmy Polski Farmer www.polski-farmer.pl/. Oni zajmują się rolnictwem precyzyjnym i doświadczalnym. Można u nich kupić np. nawigację równoległą. Według mnie to ciekawa sprawa, a z tego co wiem właśnie teraz będą mieć promocje.

JAROkOV, 2016-10-18 18:48:37

Jedyni beneficjenci takich imprez to hotelarze i gastronomia. Kilo świni w tych punktach po 90 zł jest. Ogórek 1 szt za 1 zł a piwo po 18 zł/l (mleko po 1 zł) Ja się pytam. Skoro to impreza dla rolników, to gdzie są te: grupy producenckie, producenci regionalnych przysmaków itp. Gdzie? Dlaczego zarabiają prywatni pośrednicy a chłop pijany łazi po wystawie i narzeka że wszystko tanie?
Degeneracja i żenada.

Pytak, 2016-09-19 09:39:56

Wystarczyło by raz na dwa lata zorganizować te targi tak jak polagra premiery. w tej formie jest to pop prostu zarobek dla organizatora czyli pigmiur oraz dla hotelarzy no i rzecz jasna wszelkich firm obsługujących.

Kulfon, 2016-09-19 07:48:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Konstancin-Jeziorna rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdańsk rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Elbląg rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

imen

Właśnie chciałem @lokizom zadać to pytanie ile ha ma uprawiać jedna osoba ?  osobiście uważam że na dzień dzisiejszy jest to max 150ha...

lokizom

Ile kiedyś trzeba będzie mieć ha żeby żyć tak jak klasa średnia w mieście. Wydaje mi się że pracuje dużo wiecej niż średni obywatel a czy to...