PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

zarówno wielu rolników jak i wetów ma na to wyjebane, a winne temu jest państwo, które oszczędza na etetach w inspekcjach wet. (tak jak w nfz), a rolnikom KAŻE inwestować w bioasekuracje i koniec, a to równie bardzo co rolnikom, państwu powinno zależeć.
PiS, PEŁO - jedno zło.

DonMasanov, 2016-10-01 22:00:32

Chorób *

producent, 2016-09-23 21:10:08

Do kaja - gown* mnie obchodzi czy dostał 500 kombinezonów czy 1000. Jak ludzie maja w szpitalach operacje to nie ma czegos takiego ze hurtem w jednym kombinezonie - i tu nie ma się co śmiać bo porównanie jest zasadne. Obie instytucje publiczne i obie maja na celu zwalczanie i zapobieganiu chorub! Niech sie nie zdziwi taki weterynarz jak kiedys dostanie po papie. Co do wypowiedzi farmera to tez ma duzo w tym racji. Kaja podaj treść tej ustawy bo póki co to Ty myślisz prostolinijnie uważając ze wina leży po stronie rolnikow. Juz dawno bylo wiadomo ze choroba sie rozprzestrzenia a ze strony inspekcji weterynaryjnej nie naplywaly żadne wnioski do rządu o pomoc w zapobiegnięciu tragedi jaka bylo dostanie się wirusa do kraju. Kto jak nie inspekcja powinna wychodzić z inicjatywa? Od czego oni sa w końcu? Zajmują sie zwierzętami to niech sie zajmują!

producent, 2016-09-23 21:06:44

Wczoraj powiatowy lekarz brał próbki z padłego dzika . Ciekawe na co padł 10 km od granicy z Niemcami :)

imen, 2016-09-23 20:50:18

Przy pobieraniu krwi na chorobę Aujeszkiego lekarz przyjechał samochodem w ubiorze jednorazowym wprost z poprzedniego gospodarstwa. Po pobraniu próbek wsiadł do samochodu I pojechał do następnego stada. Zamiast likwidacji chorób lekarze w ten sosób rozniosa inne choroby, ktore moga być akurat w jakimś stadzie. Przestrzegania zasad higieny powinni uczyć swoim przykładem. Hodowcy nie sa ślepi. - ubiera się tak ponieważ dajmy na to na 500 stad do zbadania, dostał 100 kombinezonów ochronnych.
Hodowca świń., 2016-09-23 16:35:18
Ta pożal sie boże inspekcja jest potrzebna jak koziej du**e trąbka. Póki co to efektów pracy nie widac a jeszcze pieniadze biora. Do wlepiania kar to pierwsi ale jak wirus panuje to niech sie biora i zwalczają źródło a nie likwidują komis stada. Przed gospodarstwami sa drogi publiczne to niech przed każdym gospodarstwem zaczną za państwowe pieniadze przeprowadzac bioasekuracje a nie wymuszają znowu wszystko na rolnikach! Kpina zeby rolnik musial sie sam bronić przed wirusem który ma byc zwalczany z urzędu!! Żenada - lekarze do odstrzału! - bardzo prostolinijne myślenie, a bioasekuracja w gospodarstwie produkującą prod. zwierzęce jest wymogiem ustawowym.
farmer, 2016-09-23 13:12:04

Kaja, 2016-09-23 20:09:56

Przy pobieraniu krwi na chorobę Aujeszkiego lekarz przyjechał samochodem w ubiorze jednorazowym wprost z poprzedniego gospodarstwa. Po pobraniu próbek wsiadł do samochodu I pojechał do następnego stada. Zamiast likwidacji chorób lekarze w ten sosób rozniosa inne choroby, ktore moga być akurat w jakimś stadzie. Przestrzegania zasad higieny powinni uczyć swoim przykładem. Hodowcy nie sa ślepi.

Hodowca świń., 2016-09-23 16:35:18

Ta pożal sie boże inspekcja jest potrzebna jak koziej du**e trąbka. Póki co to efektów pracy nie widac a jeszcze pieniadze biora. Do wlepiania kar to pierwsi ale jak wirus panuje to niech sie biora i zwalczają źródło a nie likwidują komis stada. Przed gospodarstwami sa drogi publiczne to niech przed każdym gospodarstwem zaczną za państwowe pieniadze przeprowadzac bioasekuracje a nie wymuszają znowu wszystko na rolnikach! Kpina zeby rolnik musial sie sam bronić przed wirusem który ma byc zwalczany z urzędu!! Żenada - lekarze do odstrzału!

farmer, 2016-09-23 13:12:04

Ciekaw jestem kiedy zaczną wymieniać proboszczów i arcybiskupów ????????

łojciec z Torunia , 2016-09-23 11:25:47BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...

sapek

... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola niż ja ale w gorszej klasie i odpuściłem... :)