PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

To trzeba mieć tupet okradali naród przez osiem lat (Kosiniak brał w tym udział był ministrem), a teraz bezczelnie opluwa swojego dobroczyńce, który nie zrobił czystki. Macierewicz powinien zostać ministrem rolnictwa, wtedy PSLowcy wylecieliby w dwa miesiące i byłby spokój.

rolnik, 2016-09-25 20:47:49

Kosiniak Kamysz powinien jako uczestnik tego tfu ! poprzedniego rządu złożyć mandat poselskim a nie do końca okradać społeczeństwo

terko, 2016-09-24 11:28:53

Baca56 ma rację. ale wy nigdy nie zorganizujecie sie polscy rolnicy- na wzbor francuskich, bo jestescie innym MENTALNIE narodem. Po prostu, nie ma o tym mowy. W Polsce nigdy nie doszlo by - na tej zasadzie - do rewolucji, bo polski chłopak jest bierny i pokornie trzyma czapakę maciejowkę przez Fornalem.

Ewelina Judzińska, 2016-09-24 09:31:53

Pamiętamy jak PSL rządził w rolnictwie, i dlaczego :podziękowaliśmy: tej partii w ostatnich wyborach. Nie zmienia to faktu ze słowa p. Kosiniaka o "wyzyskaniu i odrzuceniu" są do bólu
prawdziwe.
Niestety, domaganie się dymisji min. Jurgiela nie ma sensu - to nie on decyduje.
Decyzja polityczna o "wyzyskaniu i odrzuceniu" rolników zapadła w wąskim (jednoosobowym?) kierownictwie PIS. Zadaniem Jurgiela jest jedynie bicie piany i wytwarzanie sztucznego dymu, który ma jak najdłużej zamaskować to "wyzyskanie i odrzucenie". Jedynie niektóre decyzje min. Jurgiela wydają się być rzeczywiście jego osobistą inicjatywą - np. fatalnie rozegrana afera wokół koni arabskich.
Dlaczego tak się dzieje, ze po raz kolejny rolnictwo jest skazywane na pożarcie?
Bo jesteśmy pokorną dojną krową. Jeśli nie zorganizujemy się jak np. rolnicy francuscy i nie zaczniemy na manifestacjach i blokadach ostro walczyć o swoje, wszystkie rządy będą nas traktować tak samo.

baca56, 2016-09-24 07:42:30

że też te p sl owskie q ur w y przekroczyły 5% i teraz trzeba oglądać ich r y j e. Witos się w grobie przewraca sprzedawczyki.

witos, 2016-09-23 23:51:09

PSL-owcy nie pyskujcie na ministra Jurgiela.Tak ugodowego z wami ministra mieć już nie będziecie.Ten dobroduszny ,poczciwy człowiek nie rozliczył jeszcze żadnego PSL-owca.Macie robotę lżejszą od leżenia i jeszcze pyskujecie na swojego dobroczyńcę !

ekojajo, 2016-09-23 17:14:38

Ważne że zna Tadeusza

rolnik, 2016-09-23 16:59:06

PSL miał szanse i duuży kredyt zaufania od rolników,ale miał stracił to mam nadzieje ,że bezpowrotnie.A obecny minister faktycznie nawet na pastucha się nie nadaje bo ciągle zaspany.Przydałby sie ktoś kto rolnictwo zna od zaplecza.

asf, 2016-09-23 15:30:15

nich PSL odbuduje swoją pozycje w elektoracie wiejskim i zgłasz incjatywy wzrostu dochodów i porawy życia na wsi bo inaczej w następnych wyborach zostniecie poproszeni o opuszczenie sejmu przez rolników nie słysze propozycji ustaw dla rolnictwa z PSL jest co robic

adam, 2016-09-23 14:15:57BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Do mnie jeszcze nie dojechali,bo to już wielkopolska ,ale są juz blisko