PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@Ewelino zgadzam się z tobą, że niektóre produkty polskie są straszne, ale trzeba się znać na polskim rynku mleka. Nigdy nie kupuję produktów ze "słoiczkowych" mleczarni. Polecam ci z mojej mleczarni rewelacyjne wyroby Sierpeckie

Rolniczka mazowieckie, 2016-09-26 21:22:26

@rolnik6666,
Jedyny sensowny komentarz, nie wiem po co pozostali wchodzą na to forum.
Niestety rolnicy produkujący surowiec mają się coraz gorzej, porzeczki, jablka, wisnie, trzoda, mleko, wolowina i inne surowce skupowane są poniżej progu opłacalności dla wytwórcy - rolnika.
Wszyscy się umówili, żeby udowodnić, że wszystkiego jest za dużo, albo KTOŚ chce udowodnić ,że nasze ministerstwo rolnictwa jest do kitu - taki mały sabotaż, ale niestety kosztem rolników. Może się mylę, ale odczuwam, że ktoś sobie przygotowuje grunt pod przyszłe wybory, komuś te głosy wsi przydałyby się. Dzisiejsze życie tylko z rolnictwa to niełatwa umiejętność, trzeba być twardym, jak na wojnie.

ob, 2016-09-26 21:08:53

a co ma export do rolnika jak jest wysoki export to znaczy ze my rolnicy mamy coraz gorzej bo im taniej sprzedajemy tym większy export mamy np porzeczki kupują po 30 groszy a sprzedają po 5 zł

rolnik6666, 2016-09-26 20:50:19

PSL-owscy dyrektorzy siedzą cicho,bo wiedzą,że odejdą wraz z ministrem swoim dobroczyńcą

ekojajo, 2016-09-26 20:39:06

Hasło POlska smakuje wcale po raz pierwszy nie pojawiło sie na Dniach Młodziezy , bo juz za Sawickiego i Kalemby hulało po wszytskich mozłiwych taragch i imprezach zagranicznych. Dziwie sie tylko ze dyrektor dariusz Goszczynski nie protestuje głosno, bo przeciez on i jego kolezanka dyrektorak promocji za Sawickiego i Kalemby Anita Szczylutowczi to haslo mocno promowali w dawnych latach. Czy dyr. Goszczyńskiemu odwagi nie starczyło, zeby powiedziec JUrgielowi : To NIEPRAWDA... .

Sebastian Obajtek, 2016-09-26 19:29:06

A po co jest wolny rynek, zebym ja musiala akurat kupowac polskie pordukty, a jesli ja uwazma, ze są znacznie gorsze od zagranicznych to dlaczego jak mam je kupowac. Powie mi rolniczka mazowieckie?

Ewelina Judzińska, 2016-09-26 19:21:44

Sawicki zupełnie nic nie robił dla rolników. Żadna ustawa nie była prorolnicza.. Bardzo liczę na znakowanie polskich produktów, tylko, żeby to ktoś pilnował i nie przychodził np. do mleczarni koncentrat zagranicznego mleka (jak to często miało miejsce) a wychodzący z niej produkt był "polski".

Rolniczka mazowieckie, 2016-09-26 19:07:07

A jak w tym jest zasługa ministra rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich ? :-) Taka sama Jurgiela jak i Sawickiego.

Ewelina Judzińska, 2016-09-26 18:55:48BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Oglądam od lat kawa+agrobiznes-oprócz forum to mój główny dostawca informacji do lech-polu dziś się nie dało...

jarki

Cena na matif z przed dwóch lat niestety