PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Pozytywny - z tym wszystkim co napisałeś się zgadzam - oprócz toalet - część z nich była ustawiona od strony parkingów i jeśli ktoś chciał nich skorzystać to wychodził za ogrodzenie i wchodził raz jeszcze na teren wystawy i w związku z tym został policzony raz jeszcze jako zwiedzający. Pokazy polowe są średniej jakości - są lepsze i gorsze od nich.
A sama wystawa powinna odbywać się w środku tygodnia i wstęp powinien kosztować co najmniej 10 zł/osoba. Wtedy byłoby jeszcze lepiej. Co do kateringu to na zachodzie na dużych wystawach da się zjeść w normalnych pieniądzach dobrej jakości jedzenie czego nie można powiedzieć o wszystkich stoiskach z jedzeniem na Agroshow.

byłem widziałem , 2016-09-29 11:12:18

@Pozytywny ma dużo racji. W samej organizacji wystawy widać duży postęp. Jest sporo dojazdów, toalety czyste i nawet z ciepłą wodą! Dobra organizacja pokazów. Katering drogi, ale to zapewniają firmy zewnętrzne i robią ceny jakie chcą. Osobiście biorę zawsze ze sobą wałówkę, bo raz że na targach drogo, a dwa - nie ufam tym karkówkom odrzewanym nie wiadomo ile razy w jakich warunkach przechowywancych.
In plus trzeba zaliczyć to że ciągle wejście jest gratis, a do tego jeszcze możliwe dofinansowanie do przyjazdu grup.
Na prawdę nie ma co narzekać. Wystawa była owszem skromniejsza w tym roku, ale przecież rynek mocno przysiadł to jak ma być inaczej?

karlos, 2016-09-28 08:54:02

Czas pewnie juz obnizyc tzw.oplaty wystawowe bo eldorado sie konczy angela nie chce juz nam dac a jak nam nie daje to nie ogladam bo sobie checi narobie:-P

imigrant z erytreii, 2016-09-28 08:21:04

@Pozytywny

Jak wystawa jest do 13-14 w poniedziałek to powinna być. Wiem, że wystawcy zrobili sobie niechlubną tradycję i o tym piszę., 2016-09-28 07:51:32

Dobrze, że na tysiące czytających powyższy artykuł tylko 4 malkontentów się ujawniło. Niestety ostatnio jest w modzie, najpierw krytykować, a potem myśleć. Jestem na tej wystawie od 13 lat każdego roku widać ogromny rozwój w organizacji tego wydarzenia:
- profesjonalne toalety często sprzątane
- szczelna ochrona,
- boczne szlaki komunikacyjne wyłożone metalowymi platformami,
- punkt medyczny, straż pożarna, policja
- mobilny bankomat
- internet
- wzmocniony sygnał sieci komórkowych
- parkingi zlokalizowane z trzech stron powierzchni wystawowej
- dostęp energii elektrycznej,
- specjalne busy (melexy) przewożące zwiedzających
- pokazy polowe, których nie ma na wielu największych wystawach w Europie
- dopłaty pokrywające koszty przyjazdu autokarem
- bezpłatne wejście itd….
Teraz odpowiedzi dla malkontentów:
1. Od wielu lat wiadomo, że w poniedziałek jest dniem przygotowań maszyn do transportu powrotnego. Gdybyś siedział tam tydzień (od poprzedniego poniedziałku) pewnie być zrozumiał.
2. Oczywiście, że w tym roku było skromniej, ponieważ w wyniki spadku rynku maszyn o 40%, wielu wystawców zrezygnowało lub zmniejszyło powierzchnię stoiska.
3. Jeśli ktoś twierdzi że toalety były poza terenem wystawy, to tylko świadczy, że wystawę widział z kabiny ciężarówki lub autokaru. Totalna bzdura. Dlaczego toalety zostały ustawione również na zewnątrz? Dlatego żebyśmy my zwiedzający mieli blisko  po przyjeździe lub przed wyjazdem.
4. Katering był drogi, ponieważ są wyższe koszty transportu, energii, dojazdu obsługi, opłata za powierzchnię itp.
5. Stwierdzenie „ogólnie słabo” , to podaj gdzie jest lepiej na taką skalę. W Bednarach w cztery dni powstaje miasto. Agro-Show jest jedną z największych tego typu wydarzeń w Europie – doceńmy to.

Pozytywny, 2016-09-27 22:34:00

byłem 3 razy na targach i te moim zdaniem były najgorsze mniej niż zwykle maszyn duzo których chciałem zobaczyć nie było,jedzenie mega drogie z resztą jak zwykle,ogólnie słabo

mazury, 2016-09-27 14:03:34

Toalety ustawione za bramkami także Ci co z nich korzystali zostali policzeni podwójnie - oczywiście cała obsługa również została doliczona do zwiedzających

byłem widziałem , 2016-09-27 13:08:45

bardzo nie udane targi bieda delikatnie mówiąc

paweł, 2016-09-27 12:20:51

Może wystawcy nauczyli by się kultury handlu. Byłem w poniedziałek, fakt odwiedzających było mało ale od rana demontowane były stoiska a na części z nich nie było żadnego przedstawiciela. Dziadostwo.

Adaś, 2016-09-27 11:16:24BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

grzegorzsoł

Pałuczanin do  seniora  to  jeszcze  mnie  troszkę  brakuje:)  

Pałuczanin81

@arszczecin i @Marecki-PRZEPRASZAM najmocniej nie wiedziałem,ze to tak moze wygladać(te fotki to myśliwi wydeptali kukurydzę?) TU sa dwa...