PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@dwarazymojito, następny z wypranym mózgiem, gledzący o zaletach wielkiego rolnictwa z GMO. Turcja jest jednym z 6 całkowicie samowystarczalnym pod względem żywnościowym krajów swiata, o strukturze , gdzie jest 5 milionów gospodarstw rolnych, jedynie 6% ma powierzchnię większą niż 20ha. W tym rozdrobnionym rolnictwie pracuje 1/3 siły roboczej i wytwarza 10%PKB Turcji, a więc twoja teoria wali się niczym domek z kart. Poczytaj o zagrozeniach TTIP i CETA I MOŻE PRZESTANIESZ OPOWIADAC GŁODNE KAWAŁKI.

small farmer, 2016-09-30 22:56:09

@small farmer
Chyba podjąłeś wyzwanie i bijesz się z Pele o palmę pierwszeństwa. Rolnictwo w takim modelu jaki mamy obecnie w Polsce nie ma szans na przetrwanie w warunkach wolnego handlu w UE, nie mówiąc już o poszerzeniu zasięgu strefy wolnego handlu o USA. POLSKIEGO MIASTA NIE STAĆ NA TO ABY DOTOWAĆ ROLNICTWO MAŁOOBSZAROWE ABY ZAPEWNIAĆ MU DOCHODOWOŚĆ NA POZIOMIE UMOŻLIWIAJĄCYM MU JAKIKOLWIEK ROZWÓJ. Jednym słowem albo small farmers zamienią się w large farmers, albo niech się zrezygnują z rolnictwa. Bezrobocie w miastach maleje - zapraszamy.

dwarazymojito, 2016-09-30 08:53:35

@Stanczyk, glupkiem to ty jestes i taki drugi troll o ksywie Krzak. Wypad ztego forum do Morawieckiego zwolennika podpisania TTIP.

small farmer, 2016-09-29 14:48:45

@Pele - brawo właśnie zdobyłeś pozycję "Wsiowy Głupek nr 1" na tym forum. Czekamy na kolejnych konkurentów. Na razie jesteś na czele.

Stańczyk, 2016-09-29 10:47:30

A. Krzak to ty się w głowę puknij!! Tylko nie za mocno bo przez pustkę cie echo rozsadzi... GMO to z jednej strony biologia i genetyka jak wspomniałeś ale i WIELKIE koncerny, dla których liczy się tylko kasa a nie nasze zdrowie i ich celem jest zarabiać a nie łatać dziury żywieniowe na świecie. Już teraz BASF po zakupie Monsanto jest właścicielem 70% nasion na świecie i niebawem zacznie korzystać z pozycji monopolisty. Tylko ktoś kto czerpie z tego korzyści - czyli pewnie w jakiś sposób i Ty - jest w stanie bez żadnego ale przyjmować takie rzeczy w Polsce. Zobacz na amerykanów jaki to są grubasy i się zastanów, dlaczego takiego zjawiska nie ma w Europie...??? Poczytaj o tym jak zniszczono rolników i wielkie gospodarstwa w stanach i o tym co niesie ze sobą patentowanie genetycznie zmodyfikowanych ziaren i monopolistyczny ich handel. Przez takich idiotów jak ty właśnie, ludziom wydaje się że ocalą świat a w tym czasie sprzedają się korporacją za co? Zastanów się człowieku popierający GMO co Ty będziesz z tego miał??? Co dadzą ci korporacje??? Produkt najniższej klasy. W dodatku tak ograniczą konkurencje, że nie będziesz miał wyboru i ten syf stanie się twoim chlebem powszednim.

Pele, 2016-09-29 10:09:34

Przestańcie wygadywać głupoty na temat szkodliwości GMO. Wcześniej czy później GMO wejdzie do powszechnego stosowania. GMO to jest postęp! Ci wszyscy co krzyczą przeciw to albo są kompletnymi durniami albo działają na szkodę kraju. Wystarczy liznąć co nieco biochemii, genetyki i może by się niektórym rozjaśniło trochę w tych pustych mózgownicach.

A. Krzak, 2016-09-29 09:53:28

Stańczyk piszac : miałes chamie złoty óg , piszesz oczywiście do Jurgiela twojego idola, jak sie domyślam.

Szarlotka, 2016-09-28 16:45:14

@Szarlotka
Olabogaaaaaaa!!!!! Larum nam trza grać ludziska!!!
Miałeś chamie złoty róg!!!!

Stańczyk, 2016-09-28 13:59:23

polski drób tez podobno zdrowy na antybiotykach

klient, 2016-09-28 12:53:20

Psl zapomniał jak zabronił stosować mączke mięsną aby był zbyt na soje modyfikowaną

GRUNWALD, 2016-09-28 11:32:35

Że niby nie ma u nas w żywności GMO? Jana sobie robią z ludzi...

Tak, 2016-09-28 11:14:06BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Dzięki dzięki ciągle się zastanawiam czy siać qq  Napiszcie jeszcze o tym FAO  Czy wczesne czyli niskie FAO koniecznie znaczy...

przem

Dr Szczepaniak również o borze wspominał w tym roku w zimie co tylko potwierdziło tezę "tabelki" to będzie drugi rok co...