PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Lewara Hans widłami pogania jak za wolno obore zamiata z tąd jego tok myślenia.

Hans, 2016-10-10 15:47:50

kulawej krowy nie widać w kiełbasie

kleks, 2016-10-10 09:58:59

TAKIE ZACHOWANIE MAJĄ ROLNICY W MOJEJ MIEJSCOWOŚCI JAK KROWA ZDROWA DAJE MLEKO TO NAZYWANA JEST ( KRÓWKA ) JAK KULEJE TO WĄŻ OD WODY I BICIE .TO NIE WAŻNE CZY KROWA KULAWA CZY WYMIONA ZEPSUTE OBY MLEKO DAWAŁA .Tego nie wyleczy .Sąsiad obcina racice krowom jako krowa ma problem z racicami to problem inny i za nie długi czas krowy upadają na nogi .KROWY HF JAK SĄ MĘCZONE OBY TYLKO MLEKA WYCIĄGNĄĆ NA MAKSA .

rolno, 2016-10-09 07:41:20

Lewar , miałeś się zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do poradni zdrowia psychicznego. I co ? Polazłeś do Banku ?
Czytaj uważnie :
1. reagujesz niewspółmiernie do bodźca, ktoś opisał swoje doświadczenia , to z jakiego powodu cię one ruszają , że nazywasz je gówniana prawdą , a rolników , którzy mają podobne doświadczenia - bidnymi chłopami ?

2.rozumujesz nielogicznie bo w jaki sposób twoje widły wyleczą kopyto z którego "wypadła " np. cała strzałka ?

3. jesteś poirytowany ponieważ na kulejącą krowę jesteś gotowy napaść z widłami , powiedz ; co ci daje gwałtowne popędzenie tej krowy , która musi reagować na twój widok ucieczką .

Sumując ; jak wrócisz od sugerowanego ci lekarza - napisz co dalej z twoim zdrowiem . Sam sobie nie dasz rady, będziesz brnął w coraz większe problemy emocjonalne. Popraw sobie komfort życia.

300, 2016-10-08 12:16:53

gów no prawda w stadzie do 300 sztuk weryfikacja kulawizny odbywa się podczas dojenia w ciągu 8 godz pomiędzy udojami w polsce w stadach do 20 sztuk kulawa krowa potrzebuje jedynie ostrzejszych wideł, żaden program nie dotyczy głupich chłopów a jedynie bidnych krów, które nie maja wpływu na NIC pozdro 300 }:) mleko drożeje pani w banku oferuje wszystko co ma.....w drzwiach oddziału....widząc specjalistę podczas wypłaty gotówki

Lewar, 2016-10-07 20:00:50BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

mieto35

Mój rzepak Rohan na dzień dzisiejszy wygląda tak  A pszenica Hondia tak

men2face

  Moj SUNDANCE stan na dzis