PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Nie liczyłabym na żadne ustępstwa. Bez tabunu kontroli i zezwoleń na nic nie zezwolą. Chcesz sprzedawać, zarejestruj firmę, płać podatki a zwłaszcza ZUS. Jakby chcieli, to sprawa byłaby wiele lat temu załatwiona.
Markety sprzedają "odświeżane" wędliny z solą drogową itp. a problemu dla rządu nie ma. Małego łatwo złupić. Albo postawić mu wymagania takie, aby sam zrezygnował.

aska, 2016-10-17 14:30:20

Czy poseł Jan Krzysztof Ardanowski który tak wspaniale załatwił kościołowi zakup ziemi rolnej też załatwi problem ASF i niszczący rolnictwo import z badyckiej Ukrainy.Czy też jego geniusz już osłabł i zajmuje się teraz aborcją,czy czym tam jeszcze aby wlażc w tył komu trzeba?

lubień kuj, 2016-10-07 20:19:28

Zasada kija i marchewki najpierw umowa z Kanadą i otwarcie na Ukrainę a potem sprzedaż bezpośrednia która będzie obłożona porządnym nadzorem i podatkiem .

imen, 2016-10-07 19:35:06

Tak będą "pracować " tak będa zmieniać, że łeb sprawie ukręcą i nic nie zmienią , obym się mylił, ale na to się zanosi. Ile to trzeba się narobić żeby nic nie zrobić.

ciotka Władka, 2016-10-07 14:11:46BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Ja bym nawożenie dolistne potraktował podobnie jak fungicydy triazolowe  Minimalna temperatura 10-12°C ważne jest też...

barts

A gdzie byłeś cały tydzień że nie wykorzystałeś pogody ? Pogody możliwe że już nie będzie w tym sezonie, jedynie możesz liczyć na początek...