PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Nie liczyłabym na żadne ustępstwa. Bez tabunu kontroli i zezwoleń na nic nie zezwolą. Chcesz sprzedawać, zarejestruj firmę, płać podatki a zwłaszcza ZUS. Jakby chcieli, to sprawa byłaby wiele lat temu załatwiona.
Markety sprzedają "odświeżane" wędliny z solą drogową itp. a problemu dla rządu nie ma. Małego łatwo złupić. Albo postawić mu wymagania takie, aby sam zrezygnował.

aska, 2016-10-17 14:30:20

Czy poseł Jan Krzysztof Ardanowski który tak wspaniale załatwił kościołowi zakup ziemi rolnej też załatwi problem ASF i niszczący rolnictwo import z badyckiej Ukrainy.Czy też jego geniusz już osłabł i zajmuje się teraz aborcją,czy czym tam jeszcze aby wlażc w tył komu trzeba?

lubień kuj, 2016-10-07 20:19:28

Zasada kija i marchewki najpierw umowa z Kanadą i otwarcie na Ukrainę a potem sprzedaż bezpośrednia która będzie obłożona porządnym nadzorem i podatkiem .

imen, 2016-10-07 19:35:06

Tak będą "pracować " tak będa zmieniać, że łeb sprawie ukręcą i nic nie zmienią , obym się mylił, ale na to się zanosi. Ile to trzeba się narobić żeby nic nie zrobić.

ciotka Władka, 2016-10-07 14:11:46BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

sapek

... ja raczej strategię bartsa zastosuję... u mnie dopiero wschody, ale tu każdy siał jęczmień tak 10-12 kwietnia... ciężkie ziemie to się wolno...

Daymon

U mnie po 10 dniach wygląda tak,przydał by się tylko teraz deszcz.