PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Krzak@ ty to jesteś ekspert od genetyki - nie chodzi i samą genetykę tylko o nasze zdrowie. Zło tkwi właśnie w masowej produkcji żywności i jej przetwarzaniu w sposób przemysłowy bo tylko ona wymusza takie cuda i igraszki z naturą. Tylko po to żeby wyprodukować tysiące ton taniego bezwartościowego a czasami szkodliwego chłamu. GMO może mieć tak długofalowe działanie, że dopiero nasze wnuki to zobaczą ale czy warto tak ryzykować tylko dla zysków wielkich korporacji i zachłannych szefów koncernów, żeby mieli na swoje kolejne bentleye i luksusy o jakich nam się nawet nie śniło - stanowczo nie i wszystkie mądre rządy to popierają.

smoku, 2016-10-13 21:54:54

Panie Kosiniak skończ z tą demagogią! Powstrzymanie GMO (postepu) to jest tak jak kiedyś powstrzymywanie obrotu ziemi. Taka demagogia doprowadzi do powstrzymania postępu i jest na SZKODĘ KRAJU I POLSKIEGO ROLNIKA. Nie wierzę, że Pan Kosiniak jest tak niedouczony z genetyki?! Wstyd tak oszukiwać ludzi dla interesów partyjnych. Gdzie są: honor, uczciwość i zwykła przyzwoitość?

Krzak, 2016-10-12 08:02:35

Dlaczego u nas gmo jest zakazane a ma zalac nas z zewnatrz . Dlaczego wprowadza sie chore zakazy a bierze zboze z krajow gdzie nie ma zadnych norm

Jasko, 2016-10-11 22:53:36

te wszystkie prowy, normy to jakaś pier... na paranoja. chłop nie może yslec o hodowli i zarabianiu (ograniczenie kosztów) tylko trzesie porami zeby go arimr albo wetery narz nie upier .. lił i nie posze dl na licytacje tej obory z 2 mln ojro. qura mac. obora taka śmaka, tyle swiatła tyle kup y na krowe, zy gac sie chce.

eh, 2016-10-11 21:59:18

kosiniak nauczysz się od kanadyjskiego farmera że bydło ras miesnych nie potrzebuje obory za 2 mln euro a jedynie zagajnik w zimę wodę i dobry TMR co 24 godziny }:) pozdro 300 frajery z zeteselu tego w s g g w nie uczą to trzeba zobaczyć na własne oczy........

Lewar, 2016-10-11 20:38:04

za to jakość polskiej zywnosci jest bardzo "dobra"

konsument, 2016-10-11 18:06:24BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

men2face

Ile waclawowi geldow zostawiles?

Pałuczanin81

Mój nowy zakup do "Ciapka" 1200l,15mb,unoszenie hydrauliczne,rozkładanie mechaniczne(ręczne) -w standardzie!głowice...