PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

rolnicy, którzy oddali głos w wyborach na PISs powinni mieć zakaz jęczenia na forach. Dzięki waszej naiwności rządzi krajem banda nieudaczników. Powinniście wyłącznie płacić wy na pomysły waszych pupilków.

Tomisław, 2016-10-14 09:24:34

rolnik czekaj niech CEFTA podpiszą to po polskim rolnictwie będzie pozamiatane. Rozdrobnione rolnictwo było potęgą, bo było nie do ruszenia Unia jest po to aby zrobić obszarówki a obszarówki przejmą koncerny z GMO. I dalej będziemy mieć małpie mózgi po żywności z GMO.

KSAWERY, 2016-10-13 14:55:06

Czyli większość , których nie obejmą zaliczki - znajdzie się w tych 4 procentach , co do których nie zostały zakończone kontrole. Czemu nie wierzę PISowi ? Bo widzę tam (na ławach rządowych i poselskich) również głupszych ode mnie (a b. wójtowa ? No jak na poziom gminy , to i owszem) ?

MR, 2016-10-13 14:45:45

nie wiadomo wiadomo a dopłaty do ubezpieczeń zbóż rzepaku gdzie są były zaledwie 2 doby czy takie zainteresowanie czy taka mała kwota A MIAŁO BYĆ LEPIEJ a wyszło jak zwykle

rolnik, 2016-10-13 11:41:30BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

A grzyba jeszcze nie miałeś? Bo moje póki co się trzymają zdrowo, ale w najbliższym czasie wszystko może się zmienić. Stonki póki...

sapek

... no i moje ekologiczne już nie będą... dwa dni temu poszedł Mospilan na stonkę... ech a miało być tak pięknie...