PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

szykują się do wojny! trzeciej światowej!

Alfred , 2016-10-17 19:24:12

Poczekajcie jak Ceta wejdzie wtedy zobaczycie jak zaleją nas spożywką mąką cukrem i wyrobami tańszymi jak nasze... Pamiętajcie że w tych krajach nie ma norm emisji spalin jest tańsze paliwo i mają GMO dzięki temu wyprodukują dużo taniej jak my. Zniszczą nas bo z jednej CETa z drugiej Ukraina.

farmers, 2016-10-17 07:41:34

W Polsce w temacie "handel zbożem" jest złodziejstwo i wyzysk rolnika na skalę niespotykaną,a rządzących nic to nie obchodzi......a może im to nawet pasuje......????

obserwer, 2016-10-16 15:02:34

W Polsce (sonda Farmera) średnia cena w skupie kształtuje się na poziomie niższym o 170 zł/t, co jest kuriozalne, szczególnie, że jest również o ok. 30 z/t tańsza od kukurydzy amerykańskiej- co jest sytuacją wręcz niespotykaną- i powinno dać do myślenia podczas trwających żniw! "
Nie wiem komu ma to dać do myślenia bo rolnicy o tym doskonale wiedzą i liczyć umieją . Chyba redakcja Farmera powinna takie pytania zadać min. Jurgielowi by ten odpowiedział dlaczego tak się dzieje . Czy to rynek, czy to manipulacja ( więc niech działa ), czy rodzina ministra chce zarobić . To jest zadanie właśnie dla mediów by zadawać pytania ministrowi . macie do tego prawo i mandat . Jeśli odpisze że nie ma zamiaru odpowiadać to opublikować odpowiedź a rolnicy sami umieją ocenić . Chyba panowie redaktorzy nie doceniacie swoich możliwości no chyba że wam się po prostu nie chce :) lub macie inny interes .

rolnik, 2016-10-16 13:43:06

PiS i spółka nas jak widać przed Ukrainą nie obronią... A tak walczyli w wyborach o nas!

farmers, 2016-10-16 13:34:41

Ukraina - i wszystko jasne. Nie dość ze mają lepsze ziemie i lepszy klimat to jeszcze stosują chemię bez ograniczeń i jak tu konkurować, a jeszcze granica otwarta. Nie ma co liczyć na wzrost cen u nas.

Dariusz, 2016-10-16 12:41:40BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

3 godziny temu, barkas napisał: Działania lubelskiej weterynarii... apel_ASF.pdf Qrwa bioasekuracja...

lokizom

takie cos tylko u nas