PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W III RP to ANR rozdawał ziemię, pod stołem targu dobijali, słupki znaczne obszary zajmował by przybysz z zachodu mógł gospodarować jak na swoim. Platforma z PSL nie tylko ziemię w obce szpony przekazała, ale i Lasy w nocy usiłowała sprzedać by na ośmiorniczki mieli gotóweczkę na kartach poselskich!

Mistrz, 2016-11-23 21:03:43

W leszczyńskim gospodarstwo rolne zrobilo takie przekręty ze praktycznie wykupili wszystko i nadal kombinują. To co oddali spadkobierca w ramach wylaczenia 30% to i tal spowrotem trafilo do nich. To co kupili w ramach pierwszeństwa nagle zaczął ktos inny uprawiać. W księgach wieczystych tez same przekręty. A co rolnik zwykly nie dostał ziemi to nie dostał i nic agencja z tym nie robi takze w cztery litery niech sobie wsadza te prawo pierwokupu. Oni je zastosują tylko dla własnego interesu - nikt nie działa w dobrej wierze dla rolnikow!

lol, 2016-11-23 10:10:51

W kwestii formalnej - prawo jest rodzaju nijakiego, wiec w tytule powinno być - ANR wykorzystała JE. Redakcjo, wstyd, to abc pisania... i nagminny bład.

Red, 2016-11-23 07:06:46

A właśnie ze straszne.. skur*wysyństwo. Zeby kupić ziemię a nie daj Boże z lasem jeżeli nie jest się rolnikime dłużej niż 5 lat załamać się można... o zbieraniu stu gówno wartych i nikomu do niczego nie potrzebnych papierków nie wspomnę...

ktoś, 2016-11-22 19:44:21

a jak ja synowi zechcę podarować to wy też na to łapę kładźcie dlaczego dlaczego nie mogę rozporządzać swoją własnością której dorobiłem się ciężką pracą przez czterdzieści lat?

sam, 2016-11-22 17:33:50BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

Ja akurat daję go PO pszenicy i pszenżycie, a przed żytem. 

Pałuczanin81

Panowie,wiecie może czy owies nadaje się na przedplon dla pszenicy?i dlaczego..Rzepak to historia i jestem "bez stanowiska"...