PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ja proponuje skladke dla mysliwych w wysokosci 5 000,00 PLN rocznie, na potrzeby odszkodowawcze dla wlascicieli gruntow.

Ekorolnik, 2016-12-01 13:39:43

Przecież jasno wynika z rozporządzenia, że minister środowiska nie dowierza kołom łowieckim co do planów pozyskań, powyżej "znawcy" twierdzą że mysliwi pozyskują obok tych planów, a do tego znakowanie zaraz po pozyskaniu g...o da. Ja poluję 20 lat i ani razu mi się nie zdarzyło aby mnie ktoś kontrolował czy to w drodze do skupu, czy to w drodze do domu, czy to w drodze do żyda.I jeszcze jeden minister będzie potrzebny do kontrolowania kontrolerów. W moim regionie plany łowiecki kontrolują Lasy Panstwowe i bardzo dobrze to robią. Lasy Państwowe swietnie się orjentują o populacji zwierzyny i świetnie wiedza jakie plany i czego powinne koła pozyskiwac i one powinnwe wyznaczać plany a czy myśliwy oznakuje czy nie to sprawa łowczego koła a nie kontrolera w ministerstwie.

stach, 2016-11-30 10:41:08

Zawsze uważałem takie zachowania, o których w komentarzach, za patologiczny margines. Widzę jednak z dnia na dzień, że tej patologii coraz więcej. Zeby to naprawić wszystkich plujących na kolegów na forach myśliwych zachęcam do reagowania na negatywne zachowania inaczej niż tylko anonimowymi komentarzami. Pewne zachowania są możliwe do ograniczenia tylko przez odpowiednie organy, które muszą zostać w miarę szczegółowo poinformowane. No i własnym, dobrym przykładem warto zachecać innych do przestrzegania prawa i etyki łowieckiej. Darz Bór.

Oki , 2016-11-29 22:00:17

Część myśliwych zachowuje się jak kłusownicy pod przykrywką"odstrzał na własne potrzeby" ,wszystko dozwolone i nikt tego nie kontroluje z zewnątrz koła!!!

yon, 2016-11-29 10:36:38

Prawidłowo. Do tej pory z planami bywa różnie i wiem to na podstawie swojego koła. Zaniżanie populacji w celu ograniczenia wysokości wpłat na przyszłe odszkodowania. Odstrzał wykonywany po cichu na własne potrzeby i to za aprobatą leśniczych,którzy poza drewnem mięsa też potrzebują

tomekk, 2016-11-29 07:36:45BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...

Marecki

Zajmij się hodowlą świń, albo chociaż produkcją prosiąt i będzie ok