PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

ktoś chyba myli drob i ptactwo hodowlane a dzikie gesi itp.moje zwierzęta karmie zbozami .nie lataja po całym swiecie.hm.moze by chcialy .to tak dodałam dla jaj.uwaga niedługo Wielkanoc.

Di.pozdrawiam, 2017-03-23 19:35:10

Szyszko! czy Ci korniki mózg zjadły. Nie wypowiadaj się nt. chowu drobiu bo nie masz o tym pojęcia. Jak do zamkniętego kurnika ma wlecieć zakażony grypą ptaków dziki dziki kaczor?

Leśnik, 2016-12-06 15:14:43

a ten znowu swoje, jest niereformowalny. Ma w populacji chore dziki i nie może ich eksportować, tylko sam musi je zjadać po zbadaniu , ale według niego wirus nie jest całkowicie szkodliwy dla dzików. Gdyby nie był całkowicie szkodliwy to nie trzeba by dzików badać na ASF. Całkowity zakaz eksportu świń z powodu kilkuset zdechłych dzików, ale minister problemu dla gospodarki nie widzi. ASF dzików to wynik świadomie od lat namnażanej przez ministerstwo środowiska populacji dzikich świń i ochrony gatunkowej dla tych szkodników polnych.
A odnośnie drobiu, to chorują właśnie otwarte hodowle drobiu a nie zamknięte. Gdyby były zamknięte to by nie chorowały. Cudów nie ma. A widział ktoś gęsi w klatkach? Ja widziałem, jedynie na wystawie w Szepietowie. Kmicic powiedziałby kończ waść wstydu oszczędź. Ale to Kmicic.

rolnik podlaski, 2016-12-05 16:28:50BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Dnia 11.05.2016 o 23:20, jarki napisał: A ja rozmawiałem z moim handlowcem i po naciskach przyznał że Odżywki to...

jarki

Oba stare próbowałem w grochu  Chlorotalonil ze strobi idzie w pszenicy jest ok  Natomiast tych nowości jeszcze nie...