PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W nawiązaniu do wpisu 12,5 SM: KE opublikowała swoje decyzje ok. 2 miesiące (?) temu. Z tym, że nasi rolnicy nie reagują na te informacje , ani osobiście , ani przez organizacje . Z tego co pamiętam : wstępna decyzja dotyczyła odszkodowania w kwocie ok. 100 euro , a w takiej sytuacji (zawsze !) rząd krajowy może dołożyć ze swojego budżetu - drugą taką kwotę (jak ma z czego ).

Stan., 2016-12-06 16:41:37

To jak to jest że w Holandii ot tak dotuje się np. zmniejszenie produkcji a w Polsce gdzie się nie ruszyć trzeba pytać niunię europejską . Ubezpieczenia ,odszkodowania klęskowe , dopłata do kredytu itd. o wszystkim decyduje UE . W Polsce jak by był taki przypadek że przekroczono normy fosforanów ta najpierw kara a potem ... nic nie robienie by za rok znów można było karę nałożyć .

12,5 SM, 2016-12-06 16:11:16

Lewar , a kogo interesują twoje bezmyślne wpisy ( wypociny) - na tym forum ?
Z dotychczasowych propozycji Komisji Europejskiej wynika, że kwota 250 euro za likwidację chowu jednej krowy znajduje poparcie (jak na razie tylko w Holandii ale jest początek). Z takiego obrotu sprawy wynika, że będzie jakiś limit sztuk przyznanych poszczególnym producentom i obrót prawami do chowu , na zasadzie obrotu prawami do kwoty mlecznej .Jeszcze jedną ciekawą informacje mamy z tego artykułu, mianowicie: holenderski producent pozyskuje (średnio) od jednej krowy - 10 tysięcy litrów mleka.

Stan., 2016-12-06 16:09:05

Limity i ograniczenia nie interesują mnie.pozdro 300 złotych zasiłku od GOPS-u

Lewar, 2016-12-06 15:50:20BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Ja tam generalnie oprócz prezesa to do tej władzy nic nie mam, chociaż nie zapomnę przyjęcia CETA, można też zarzucić brak rozwiązania...

maslak88

Tulejki wspawaj bo bez nich będą ci się odkręcać zęby i będą latać, tulejki najlepiej na stożek bo zęby też mają mocowanie na stożek, tulejki...