PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W nawiązaniu do wpisu 12,5 SM: KE opublikowała swoje decyzje ok. 2 miesiące (?) temu. Z tym, że nasi rolnicy nie reagują na te informacje , ani osobiście , ani przez organizacje . Z tego co pamiętam : wstępna decyzja dotyczyła odszkodowania w kwocie ok. 100 euro , a w takiej sytuacji (zawsze !) rząd krajowy może dołożyć ze swojego budżetu - drugą taką kwotę (jak ma z czego ).

Stan., 2016-12-06 16:41:37

To jak to jest że w Holandii ot tak dotuje się np. zmniejszenie produkcji a w Polsce gdzie się nie ruszyć trzeba pytać niunię europejską . Ubezpieczenia ,odszkodowania klęskowe , dopłata do kredytu itd. o wszystkim decyduje UE . W Polsce jak by był taki przypadek że przekroczono normy fosforanów ta najpierw kara a potem ... nic nie robienie by za rok znów można było karę nałożyć .

12,5 SM, 2016-12-06 16:11:16

Lewar , a kogo interesują twoje bezmyślne wpisy ( wypociny) - na tym forum ?
Z dotychczasowych propozycji Komisji Europejskiej wynika, że kwota 250 euro za likwidację chowu jednej krowy znajduje poparcie (jak na razie tylko w Holandii ale jest początek). Z takiego obrotu sprawy wynika, że będzie jakiś limit sztuk przyznanych poszczególnym producentom i obrót prawami do chowu , na zasadzie obrotu prawami do kwoty mlecznej .Jeszcze jedną ciekawą informacje mamy z tego artykułu, mianowicie: holenderski producent pozyskuje (średnio) od jednej krowy - 10 tysięcy litrów mleka.

Stan., 2016-12-06 16:09:05

Limity i ograniczenia nie interesują mnie.pozdro 300 złotych zasiłku od GOPS-u

Lewar, 2016-12-06 15:50:20BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

@barkas super, że dołączyłeś do nas. Kojarzę Cię z portalu. Czy to chodzi o te dziki?...

ikcomas

Spotkali się dwaj Polacy, mieszkają blisko zachodniej granicy, rozmawiają i jeden mówi do drugiego, że świetnie mówi po niemiecku....