PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W USA technologia jest tak rozwinięta, że produkuje się tam ropę naftową i gaz ziemny, podczas gdy reszta zacofanego świata surowce te wydobywa. Niebawem ktoś poda nam informację o produkcji ludzi. :)

produkują wszystko, jak leci, 2016-12-11 09:07:15

No tak, ja wiem. Tylko każdy problem (podkreślam słowo KAŻDY) rozwiązywany jest kosztem ludzi. Demagogiczne jest określanie ich słowem "najbiedniejsi". Przykłady są co krok: dajemy 500+ i to my jesteśmy dobrzy choć to ludzie za to płacą. Inny przykład: płacimy coraz wyższe odszkodowania więc musimy podnieść składki. I tak będzie w przyszłości. Obniżyli nam wiek emerytalny więc niedługo zostanie nam wystawiony za to rachunek. Ciekawe czy wytrzymamy. Tak samo jest z klimatem. Rachunki będziemy płacić my wszyscy. Im szybciej, tym ich koszt będzie mniejszy.

djp, 2016-12-09 17:20:15

Srał pies nie bedę zagłębiał się w wywody bo to nie ma sensu. Nie to jest istotne. Ważniejszy jest inny fragment

"Zbyt długo EPA wydawała pieniądze podatników na pozostającą poza kontrolą antyenergetyczną agendę, co zniszczyło miliony miejsc pracy jednocześnie osłabiając naszych niesamowitych rolników i wiele innych firm i branż na każdym kroku"


Nad tym pomyśl. Takich rzeczy nie rozwiązuje się kosztem najbiedniejszych

wagarował na biologii, 2016-12-09 16:40:13

Ależ oczywiście, że żaden tam wzrost temperatury nie nastąpił. Żadne czapy lodowe czy lodowce nie topnieją. Wieczna zmarzlina na Syberii też nie taje. Wzrost poziomu CO2 jest mitem, a jego cieplarniane właściwości to ściema. No to chyba udowodniłem, że nie ma dowodów na ocieplenie klimatu. Pytanie tylko brzmi - po jaką cholerę bierzecie te wszystkie rutinoskorbiny i paracetamole jak was coś zaczyna "brać", a nie dopiero wtedy, gdy już naprawdę chorujecie?

djp, 2016-12-09 12:59:07

No i wszystko jasne .

putin, 2016-12-08 22:04:10

w końcu coś mądrego... szkoda nie w Polsce

parody, 2016-12-08 18:58:48BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

@barkas super, że dołączyłeś do nas. Kojarzę Cię z portalu. Czy to chodzi o te dziki?...

ikcomas

Spotkali się dwaj Polacy, mieszkają blisko zachodniej granicy, rozmawiają i jeden mówi do drugiego, że świetnie mówi po niemiecku....