PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@stan, pokonałeś mnie. Jednak niewłaściwie oceniłeś istotę mojego zarzutu; nick służy do oceny ciągłości opinii , poglądów i zachowań. Na podstawie oznaczenia osoby można ( właśnie !) ocenić czy mamy do czynienia z osobą - psychicznie i osobowościowo - zrównoważoną czy raczej przeciwnie . Na marginesie : z jakiego zawodu przyszedłeś do rolnictwa ?

Stanisławski, 2016-12-28 19:28:44

Ten pan pierwszy z prawej na 85 leciu Farmera na zakończenie konferencji strasznie nieelegancko wyskoczył na posła Sachajko,który jako jedyny został do końca i słuchał rolników.

ekojajo, 2016-12-27 10:36:42

Wpis był obyczajny tylko moze według osoby o podwyzszonym ego z kompleksem nizszosci mógł sie wydawac inny?? Z doswiadczenia zyciowego wynika iz tacy ludzie maja zaburzenia psychiczne . Mam prośbe zmien nick albo go jakos wyróznij. Lekarze alarmuja iz długie bytowanie przy komputerze wpływa na ludzka psychike

stan, 2016-12-26 22:11:54

@stan. ; mam prośbę spróbuj się bardziej odróżnić od mojego nicka . A cenzura - przy wpisach anonimowych - jest konieczna , szczególnie gdy jest wulgarna (ogólnie nieobyczajna), gdy jest atakiem na innego internautę , gdy z doświadczenia życiowego wynika, że wpisy pochodzą od osoby z zaburzeniami psychicznymi i osobowości itd. Pisz pod innym nickiem , ja też chętnie te wpisy przeczytam, obiad (a czasem kolację też) kończę przy komputerze

Stan., 2016-12-26 21:56:54

Cenzura działa jak w PRL u , dlaczego są usuwane wpisy krytyczne???????????

stan, 2016-12-26 21:32:48

I w taki sposób pojawili się na wsi - wśród chłopstwa - pierwsi ateiści. Zostali nauczeni, że plon zależy od nawożenia , a dobre ciele od jakości byka, Że zamiast brukwi i prosa należy uprawiać buraki i pszenicę, a kosić nie sierpem, a kosiarką konną, młócić młocarnią na kierat , a nie cepami. Całe pokolenie stracone dla kościoła. I nic tu syn-ksiądz pani premier Szydło - na dłuższą metę - nic nie pomoże. Boże Narodzenie się skończyło , wracamy do normalnych stosunków wśród internautów, zatem spodziewam się ....wyłącznie wpisów od rolników światłych , co to ich dziadkowie jako pierwsi poszli do tych szkół . Aaa, jeśli kogoś interesuje ile kosztował internat w rocznej szkole rolnic? Co miesiąc jeden świniak do zabicia ale to nie jest dzisiejsze 500 zł . Dniówka robotnika rolnego (ok. 1930r.) wynosiła przeciętnie 2 zł czyli dwa kg słoniny.

Stan., 2016-12-26 20:45:36

Autorzy artykułów powinni podejmować dyskusje z internautami , przynajmniej z tymi którzy piszą w związku z treścią komentowanego artykułu. 80 lat emu powstała roczna szkoła rolnicza w Popowie (łódzkie). Czy wyobrażacie sobie , że warunkiem był wiek 16 lat oraz umiejętność czytania ? Pierwsi absolwenci byli potem założycielami najbogatszych rodzin chłopskich , także kadr urzędniczych na okolicznych wsiach. Tak zaczynało się rolnictwo (wiedza i zdolność do rozwoju) , a kończyło chłopstwo (tradycja , wiara i doświadczenie dziadków. dokładnie to co mówiła - jako oczekiwanie wobec wsi - pani premier na chłopskich dożynkach .

n-l, 2016-12-26 18:39:05

O DZIK, DZIK JEST DZIKI DZIK JEST ZŁY DZIK MA BARDZO OSTRE KŁY
NA PORTALU LUDZI W BRUD A NA FORUM JEST ICH CIUT
PO CO RUSZAĆ TRZECH NA KRZYŻ PRZECIEŻ TAM JUŻ JEST ZASTYG

ŻONA MIASTOWEGO, 2016-12-26 16:47:32

Szkoda, że ani jednego zdania o forum.
Przecież tam jest wiedza od praktyków i fachowców, a nie teoria zza biurka.

Dzik, 2016-12-26 15:46:18

Najlepszego w Nowym Roku.
Zabraliście nam całą masę godzin spędzonych nad papierem czy ekranem komputera.
Mi się podoba, że Farmer nie brudzi się polityką i pisze jak jest. Krytykowaliście poprzednią władzę gdy było trzeba, dokładacie obecnej gdy jest powód. Nie ma zgniłych kompromisów jak u konkurencji.
Zajmowaliście się naszymi problemami gdy było trzeba, tu wielkie ukłony dla @MPK.
Dzięki Farmer, Farmer.pl.Ps. Zabierajcie całą ekipę redakcyjną na targi i wystawy. Pozwólcie rolnikom poznać osobiście redaktorów. Wszystkich.Wysłuchajcie chłopów. Dajcie im się wygadać. To będzie najlepsza reklama.

arszczecin, 2016-12-26 15:44:28BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Też widziałem w pszenicy głuchego ale to zwykle wiosenne wschody  Przyczynom są grudki ziemi zwykle źle uprawione gliny ...

Marecki

Jak miałem kiedyś z nim problem, to wystarczyło na pole dać ziemiory, albo buraki i było czysto. Kto wie, może to przez ciągłe uprawki, bo w...