PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Chyba wyraźnie zaznaczono, że jest to powtarzane co jakiś czas badanie Copa-Cogeca.Trudno winić autora wiadomości za wyniki tych badań.

czytaty, 2016-12-30 09:37:39

A tak przy okazji niech kolega sobie zerknie na swój własny (Farmera) sondaż oceny poprzedniego roku. 77% ocen negatywnych!

djp, 2016-12-29 14:20:01

Kolego autorze JK. Przepraszam, ale artykuł brzmi jak bełkot "specjalisty" opisującego nastroje na giełdzie (wraz z jej przybudówkami), która bardziej przypomina albo dom wariatów, albo zorganizowaną grupę przestępczą. Czemu właściwie służy to badanie? Czyżby zorientowaniu się z jakim poziomem cen produktów rolnych rolnicy się już pogodzili? A zapytał ktoś, przy tej okazji, jakie mają oni oczekiwania i nastroje w stosunku do cen środków produkcji i podatków? Przecież im wszystko jedno czy będziemy orać traktorem czy .... czymś innym.

djp, 2016-12-29 13:54:54BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Też widziałem w pszenicy głuchego ale to zwykle wiosenne wschody  Przyczynom są grudki ziemi zwykle źle uprawione gliny ...

Marecki

Jak miałem kiedyś z nim problem, to wystarczyło na pole dać ziemiory, albo buraki i było czysto. Kto wie, może to przez ciągłe uprawki, bo w...