PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

W bliskiej mi Nieruchomości przez lata dzierżył stołek dyrektor , taki z tych nie do ruszenia, układy się zmieniały, rządy też, on tkwił. Ludziska się ucieszyli, że wiele spraw się rozsupła na wprost, bo ten przechodzi na emeryturę.... i co i nic ...,stworzono dodatkowy etat DORADCY podobno za 18tys który przypadł w udziale emerytowi biduli...KTO za ten cyrk odpowiada.....za czyją zgodą.
Tam pracuje grupa świetnych ludzi (chylę czoła) szeregowych pracowników, pomocnych rolnikowi...po cholerę im ta kula u nogi.....i ciężar dla budżetu. Sądzę, że te agencje to przechowalnia starego komunistycznego garnituru.

z.., 2017-01-09 22:09:25

Rollas masz rację ale się mylisz, bo właśnie chodzi głównie o pozbycie się 900 "nie pasujacych" osób. Pytanie czy te agencje w ogóle są potrzebne? Po co MRiRW z Jurgielem na czele?

Kmieć, 2017-01-09 16:01:57

kompletna paranoja. Po prostu ignoranci rządzą i myślą, że jak zwolnią 30 procent ludzi i wsadzą swoich niedouczonych to nowy twór będzie lepiej i taniej działał. hehehehehehe. To naprawdę sa idioci. A skąd wezmą unijną akredytację? Przecież to potrwa minimum rok.

rollas, 2017-01-09 13:51:03BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

grzegorzsoł

Pałuczanin do  seniora  to  jeszcze  mnie  troszkę  brakuje:)  

Pałuczanin81

@arszczecin i @Marecki-PRZEPRASZAM najmocniej nie wiedziałem,ze to tak moze wygladać(te fotki to myśliwi wydeptali kukurydzę?) TU sa dwa...