PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KOMENTARZE

 • ela 2017-02-26 08:26:15
  ma być sytuacja z mlekiem stabilna a nas w polmleku już strasza obniżkami.Zreszatą polmlek zawsze płaci najmniej A co do lewara to rzeczywiście chyba w spadku dostał te krowy i ha ze nie ma kredytów Dziś rolnik za swoje nie da rady iść do przodu tylko ze teraz jak kryzys w rolnictwie to na spłate brakuje i sięga znowu dna i czasami kredyt kredytem spłaca Agencja powinna uruchomić kredyty na odbicie się z kryzysu a tak rolnik musi drogie brać to wtedy koło się zamyka Zamiast się rozwijać to się zwija albo sami zlicytują Wielu takich jest co pogrązają się bardziej dorażnie się ratują drogim kredytem a w rzeczywistośći toną Ale tak już jest i nikt normalny nie uwierzy że jest dobrze.bo jest coraz gorzej
 • oszukany 2017-02-22 20:52:14
  Bez kredytu ani rusz, jednak trzeba uważać co mówią, a co piszą. Piotr Kopacki na stanowisku kierownika, a w żywe oczy mnie orżnął na wiele stówek. Jeżeli tacy ludzie pełnią kierownicze stanowiska to musimy głośno o tym mówić aby innych to nie spotkało a jego puścić z torbami.
 • Misia A 2017-01-14 20:56:32
  Mam sąsiada, który głównie siedzi pod sklepem (podobnie jak lewar przed komputerem) i zaczepia mnie : Misia , to ile odsetek Marek już zapłacił za traktor, albo woła czy nie potrzebuje pożyczki, innym razem drze się na całą drogę: każdy głupi potrafi harować itd. A co on ma : starą "trzydziestkę " po ojcu, walącą się oborę oczywiście pustą , ostatnia krowę sprzedał po pogrzebie matki.
  Pytanie : lewar czy ty - nie przypadkiem - jesteś jak ten mój sąsiad - śmierdzący leń , który wszystkie rozumy pozjadał , a jest głupi jak drewniany but (czyli trep) ?
 • rolnik 2017-01-13 08:21:38
  Ja się napasłem h-fami, przyznaję, taka prawda. Kredyt w banku też mam, ale takiej maszyny do obsługi krów nie kupię za gotówkę - najwyżej kilka par wideł. Mając kredyt tracę, bo płacę odsetki, prowizje, dodatkowe drogie ubezpieczenia, ale daję prace pracownikom banku, producentowi maszyn, serwisom i innym. Też bym chciał mieć to wszystko co mam dzisiaj, bez kredytu i być takim przemądrzałym jak Lewar. Nie wierzę, że Pan robisz tyle mleka bez żadnego zakupu pasz i wszystko za gotówkę. Pozdrawiam.
 • Lewar 2017-01-11 01:51:03
  Ilu się chłopów napasło hfami?? ilu twój bank zalicytował?? Za John deere i inne klamoty?? Napisz Pnie ekspert }:)pozdro 300 -bo mleko bo mleko to trza umieć robić.....robić z głową nie łapami a maszyną i bez banku

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.0.22
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!