PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Panie Jurgiel ta ustawa to dramat ,żeby nie można sprzedać obywatelowi polskiemu działki rolnej przecież to skandal !!! Mądra osoba wie że wszystko się rozwija jak ktoś kupi sobie jakąś działkę ,wystarczy pomyśleć... A kogo z polskich rolników stać na kupno ziemi na wsi no i za co jak wszystko jest tanie w sprzedaży?? Gdyby nie dopłaty unijne było by ciężko z życiem dla rolnika ,komisja europejska napewno już w tym roku wstrzyma dopłaty bezpośrednie do ziemi dlatego że jest ona niezgodna z traktatem unijnym i już jest strata. A ludzie posiadający własne działalności w zakresie obrotu ziemią będą żądać od skarbu Państwa odszkodowań za straty. Ustawa powinna być jak najszybciej znowelizowana chociażby do 1 ha.

niedzwiadek, 2017-01-17 23:13:03

W tej kadencji nie będzie sprzedaży ani dzierżawy. Wykaz na dzierżawę ogłoszony początkiem września i do dziś nie ma rozstrzygnięcia.

zmiana, 2017-01-16 18:13:53

" A minister niech juz idzie na emeryturę bo wygląda tak że zaraz sie przewróci" Jurgiel to i tak przystojniak przy Terleckim. Gęba przeżata narkotykami aż obrzydzenie bierze.

roman, 2017-01-16 15:06:09

głupoty ziemię dalej się sprzedaje;) ciemny ludzi wszystko kupi kiedyś barany się pasly a teraz się mądrzą ech takie życie

zibi , 2017-01-12 10:52:11

Ta ustawa jest tak głupia jak sam minister. Dlaczego obywatel ma ograniczenia praw co do swojej własności? Jak chcieli zabronić cudzoziemcom kupowania ziemi to trzeba to było zrobić inaczej a nie zabierać Polakom możliwości decydowania o naszej własności.Ta ustawa to skandal. A minister niech juz idzie na emeryturę bo wygląda tak że zaraz sie przewróci

asf, 2017-01-12 08:23:40

Mam kilka ha od ANR w środku moich gruntów, które ANR zamierza przekazać pod starostwo czyli pod PO myślałem że będę mógł wykupić aby scalić grunty, lecz widzę że nie. Starostwo przejmie wystawi na przetarg na dzierżawę dla nowej osoby, która zapłaci najwięcej.
Mam wrażenie, że strzelacie sobie w kolano a PO się śmieje i czeka na dalsze nieprzemyślane decyzje

maxi, 2017-01-11 23:28:19

@ obyś nie natrafił na lochę z ASF bo cię zutylizują. A ustawa dla budżetu Państwa - dobra

tata, 2017-01-11 20:56:59

Jurgiel powiada: ta ustawa jest generalnie pozytywnie oceniania, nie ma większych zastrzeżeń ze strony rolników. Jest trochę do wyjaśnienia problemów, ściśle notarialno-technicznych.
Tak? No to niech zapyta notariuszy , którzy już wg. nowej ustawy sporządzali akty notarialne, np. z Izby Warszawskiej , prezes Artur Kędzierski

dorada, 2017-01-11 14:41:56

Tak Panie Ministrze najważniejsza jest NAZWA nowej jednostki budżetowej, no oczywiście zatrudnienie w niej pracowników po linii partyjnej. Co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze (Wojciech Młynarski).

knur bez ASF, 2017-01-11 14:13:03BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

grzegorzsoł

Pałuczanin do  seniora  to  jeszcze  mnie  troszkę  brakuje:)  

Pałuczanin81

@arszczecin i @Marecki-PRZEPRASZAM najmocniej nie wiedziałem,ze to tak moze wygladać(te fotki to myśliwi wydeptali kukurydzę?) TU sa dwa...