PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

podatki i ZUS zacznij płacic jak kazdy a nie grosze na KRUS leżenie zima brzuchem do góry

taka prawda, 2017-01-25 12:45:47

Konkurować w sytuacji nieurodzaju spowodowanego czynnikami atmosferycznymi, przy cenach niższych , niż w latach normalnego urodzaju, bo sprawujący rządy w Polsce rusofobiczni poilitykierzy postępują w sprawach rolnictwa wbrew zdrowemu rozsądkowi, zgodnie z powiedzeniem , "zrobię na złość mamie i odmrożę sobie uszy".Prawdopodobnie cały kontyngent bezcłowy ukraińskiego zboża do UE, wylądował w Polsce i stąd tak niskie ceny mimo nierodzaju zbóż, prowadzenie takiej polityki doprowadzi do bankructwa polskich rolników. Francuscy rolnicy wiedzieliby co z takim fantem zrobić, po prostu transporty ze zbozem zostałyby zniszczone, spalone itp.Jak konkurować z ukraińskim zbożem pomijając żyzność gleb, niska wartość hrywny, niskie kosztyt pracy i innych srodków produkcji , wreszcie stosowanie tanich niedozwolonych w Polsce srodków ochrony roslin jak Simazin, tani herbicyd stosowany u nich w kukurydzy w Polsce dawno zabroniony, Polski rolnik ma do wyboru dość drogi Adengo , Nixon itp.

small farmer, 2017-01-24 22:21:32

trzeba konkurować a nie biadolić i spać zima do południa

stop-krzykaczom, 2017-01-24 17:09:02

Miał rację prezes Izby Rolniczej województwa łódzkiego mówiąc, że Ukraina jest wrogiem ekonomicznym polskiego rolnictwa.

small farmer, 2017-01-24 16:06:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić