PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Och, ta polska języka taka trudna jest. W domach będzie można instalować piece spełniające nowe, zaostrzone normy emisji, a w handlu dostępne są KOTŁY. We wszystkich tych pseudo ustawach nie chodzi o ograniczenie emisji zanieczyszczeń, tylko o wymuszenie wymiany sprzętu grzewczego. Stare piece czy kotły są bardzo trwałe i da się w nich palić czysto, ale kogo to obchodzi? Nowy kocioł wytrzyma mniej sezonów grzewczych niż stary, więc będzie ruch w interesie. Zmniejszenie emisji powinno być rozpoczęte od zmniejszenia energochłonności budynków i zmiany sposobu palenia w kotłach zasypowych. Powinno się w nich rozpalać od góry i nie podrzucać węgla na wierzch. Jak komu to przeszkadza, niech kupi kocioł dolnego spalania lub taki z podajnikiem. Rozwiązania nakazowe dadzą finansowe korzyści nielicznym.

Palacz, 2017-01-26 11:47:22

TO NIEDŁUGO ROLNICY MAJĄCY SWÓJ LAS BĘDĄ OPALAĆ DOMY GAZEM?ŚMIECH NA SALI PANOWIE W SAMORZĄDACH TULĄ TAKIE PIENIĄŻKI ŻE MAJĄ NA TAKIE WYGODY,NIESTETY RESZTA SPOŁECZEŃSTWA ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ NIE.SWOJĄ DROGĄ MAM 10HA LASU TO MOŻE PAŃSTWO NIECH NAM PŁACI TAK POPULARNE W SAMORZĄDACH OPŁATY KLIMATYCZNE-W KOŃCU CO MAM ROBIĆ Z TYM DRZEWEM KTÓRE WYTNE I NIE BĘDĘ MIAŁ KLIENTA?EKOTERRORYŚCI NAS WYKOŃCZĄ PANOWIE ROLNICY-WSZYSTKO POD OCHRONĄ TYLKO NIE MY!!!

LEŚNY ROLNIK, 2017-01-25 10:24:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

@barkas super, że dołączyłeś do nas. Kojarzę Cię z portalu. Czy to chodzi o te dziki?...

ikcomas

Spotkali się dwaj Polacy, mieszkają blisko zachodniej granicy, rozmawiają i jeden mówi do drugiego, że świetnie mówi po niemiecku....