PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

...coś taki "nadziobany" jak ten kogut...czytaj spokojnie to zrozumiesz ...kropki

z.., 2017-01-31 20:40:21

z,,, pisz po polsku , albo wcale

podkorwopny , 2017-01-31 09:56:31

...ja tu po świeże wiadomości a moje niepokorne kropki..... u @jarkiego i to na pierwszej stronie.....:):):)a niech je kogut wydziobie....(no dobra pożyczę Ci je)

Ten kogut na zdjęciu działa na poprawienie humoru , może dacie jakiś kolorowy artykuł o różach, czy hortensjach w ogrodzie, a może irysy jak u V Gogha na obrazie ....bo zima jest pełna stresu przed sezonowego....

A propos ptasiej grypy . Zrobiłam wszelkie możliwe rachunki co spadło co wzrosło.
I co i ....ukryte koszty rosną jak oszalałe.....nie trzeba ptasiej grypy ......będziemy za chwilę wyglądać jak te obskubane brojlery.......(przesyłówka prądu - MASAKRA, akcyzy ubezpieczenia...)....szukam na czym ciąć koszty.....i co i .....D....pa...to g....przyczepione jest jak rak do żywego organizmu.......

Nowe kierunki produkcji potrzebują nakładów ...wiecie ile studnia kosztuje....ja już wiem i w dobie braku wody tylko (?).... modlitwa o deszcz została....

...a nieroby pomoc państwową niosą w formie akcyzy , każdego dnia od rana .......to taka karuzela...ekonomiczna.....żeby winko lepiej smakowało czasem podwędzą gospodyni...koguta.....nie bojąc się ptasiej grypy.

z.., 2017-01-31 08:15:54

A moje wróble to gdzie mam pozamykać? Wróble, sikory i inne żyjące przy gospodarstwie to ptaki cały rok przebywające w bliskiej okolicy. A kto mi zapłaci za doświetlanie drobiu?

Ekolog, 2017-01-30 20:54:32

Ja od tego zapobiegania to już od dwóch tygodni rosół , kurzyna pieczona ,wędzona, czuję się jak bym pracował w KFC , jak teraz się nażrę to następne wstawienie to chyba za rok :) .

McTusk, 2017-01-30 19:14:30

A niejaki Szyszko, minister środowiska i do tego ponoć profesor twierdzi, że najbardziej narażony na wirus H5N8 jest drób zamknięty w pomieszczeniu. I komu tu wierzyć. A co z jajami "od chłopa" ????

Rolnik, 2017-01-30 16:43:02

Kogut podobny do mojego "zielononóżkowy" ...obiecałam mu, ze jak kurki przestaną nieść to...mu łebek no tego ...ten tego...i zrozumiał......kilka kurek i jajek fulllll...
:) @jarki...:) kazał jeść tylko żółtka żeby cholesterol rozpuszczać......:) dzięki jarki za.. wykład....:) ..przydatny bardzo się przyda.

z.., 2017-01-30 16:28:16BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Na końcu nam zmarznie w lutym i tabelki do archiwum

mieto35

Ja mam coś takiego , trochę się różni od tego co dodał @przem  , co źródło to inne dane .