PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ale zarówno od tej krowy co dawała 2 tys ,jak i od tej co daje 10 tys jest tylko jedno ciele w roku.A więc jest mniej bydła,żywca wołowego,cielęciny.I co to za mleko na kiszonce pędzone.I jaka jest żywotność tych krów współczesnych ?!Dla pieniędzy pseudorolnicy wypaczyli piękno tego zawodu.Drzewa owocowe sadzone pod oknami domów,pryskane chemikaliami,które lecą do garów a potem krzyk,że białaczka.!

ekojajo, 2017-01-31 11:45:27

ekojajo, każdy mówi, że krów dużo mniej niż kiedyś, a jakoś nikt nie zwraca uwagi, że przed wojną dobra krowa dała w laktacji 2 tys. kg mleka, a teraz daje ponad 10. Co z tego, że pogłowie niższe, skoro produkcja dużo większa?

jaja, 2017-01-30 22:27:09

Jedna krowa na 17 mieszkańców Polski.A przed pierwsza wojną światową bieda była w rodzinie ,jak była jedna krowa i 10 osób .Co oni z tym rolnictwem zrobili:Jurgiel,Sawicki,Kalinowski.Jaki owoc tych narad w Grodnie (Międzyzdroje )???

ekojajo, 2017-01-30 17:53:50BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić