PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

zrozumcie -niemcom właśnie oto chodzi ze chcą zaknąć produkcje w polsce ,ja oddaje do robczyc i pracownicy mówią ze jeszcze tylko ten rok ma działac a potem zakład ma być wyburzony do zera .a do innej cukrowni nie przejde mo nie ma już żadnej ta jest ostatnia .

rolnik6666, 2017-02-03 10:51:07

Suedzucker jak nie chce to nie Bedzie miejsce dla ksc tylko nasza gora musiala by dobrze to rozegrac jak oni nie chca naszych burakow ty my nie chcemy ich cukru zawsze bylo tak ze firmy walczyly o miejsce na rynku i jak im rynek zacznie sie kurczyc zaraz cene podniosa nie dajmy sie dymac na wlasnym podwórku

kubi, 2017-02-02 10:58:20

Jak dobrze pamiętam to cukrownie prywatyzował rząd SLD-UP w 2002 roku, więc zarzut wobec PO-PSL nietrafiony. Prywatyzacja powinna zostać przeprowadzona tylko wobec plantatorów i pracowników, wtedy miałoby to rację bytu. Odnośnie KSC taki obowiązek był zapisany w ustawie, ale przez 15 lat go niezrealizowano i wypracowany zysk w 80% trafia do budżetu państwa.

Marcin, 2017-02-02 09:33:14

Tak się kończy prywatyzacja czyli sprzedaż 100% akcji spółek skarbu Państwa! wtedy nie mamy nic do powiedzenia powinni to w telewizji pokazać żeby ludzie mieli świadomość co poprzednia grupa rządząca zrobiła!

farmerss, 2017-02-02 09:13:17BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Do mnie jeszcze nie dojechali,bo to już wielkopolska ,ale są juz blisko