PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Mentalnosc durna zeby do panstwa wplacac odszkodowania za uzytkowanie bezumowne..Pewnie slabej klasy te grunty. Bo te dobre zawsze znajda wlasciciela. A Szajs zarastał..w takim przypadku. Nadac ludziom i niech placa podatek rolny. To raz a jak upqawiaja to kupuja paliwa oleje lemiesze.traktory czesci.opony nawozy..od a do z. Produkcje przemyslowa. A ta zbiera w swoich produktach vat itd akcyze zus itd..

Demon, 2017-03-02 19:11:06

Ziemia opuszczona nawet przez panstwo zdźiczalaby. Powinni dostac medal za uprawianie jej..jesli jeden 2 nie wchodzil w droge.. Panstwo jako wlasciciel nie uprawia tylko dziki las rosnie.. W zamian za utrzymanie w dobrej kulttrze powinni im nadac ta ziemie..bo i tak nikt jej nie chcial. Jak plan Balcerowicza rozwalil rolnictwo.

Demon, 2017-03-02 19:02:19

dlaczego skandal? zgodnie z prawem, użytkowane 30 lat, zasiedzenie. najpierw panstwo znosi zasiedzenie państwowej ziemi (chyba 90 rok), a później ma pretensje że ktoś użytkował podczas gdy "właściciel" maił w doopie co się z tym dzieje przez kilka dekad.

nikt, 2017-02-09 20:40:54

ta zara za darmo by ziemie wzieli kazdy by chciał ja tez bym chciał za darmo ziemie ci co uzytkowali powinni zapłacic jakies odszkodowanie panstwu za to ze zbierali zyski z ziemi a chca ja uzytkowac niech kupia zapłacą ceny i już . t oskandal by był jakby dostali za darmo ziemie panstwowa przez zasiedzenie

towarzysz, 2017-02-09 18:57:39

kochany skarbie państwa, podejrzewam że gdyby 90% tych użytkowników miało wystarczającą wiedzę to już dawno złożyliby wnioski do sądu o zasiedzenie - oczywiście nie popieram "zasiadywania " na państwowej ziemi, ale skoro chcecie tak bardzo karać rolników za wyświadczenie w większości przypadków przysługi (niedopuszczenie do zakrzaczenia) to rolnicy ci co mają 30 lat użytkowany grunt powinni zbierać świadków i pokazać wam środkowy palec.

nikt, 2017-02-09 11:02:30BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

Jarki, zalezy pod jakim kątem spojrzeć. Jeśli pod kontem rolniczym, tak spiereić. Jeśli pod kontem pzł to wzmocnić. Tam jest walka drużyn....

jarki

To tak jak zwykle czy w Warszawie czy też w Brukseli  Co by tu jeszcze spie..olić