PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Mentalnosc durna zeby do panstwa wplacac odszkodowania za uzytkowanie bezumowne..Pewnie slabej klasy te grunty. Bo te dobre zawsze znajda wlasciciela. A Szajs zarastał..w takim przypadku. Nadac ludziom i niech placa podatek rolny. To raz a jak upqawiaja to kupuja paliwa oleje lemiesze.traktory czesci.opony nawozy..od a do z. Produkcje przemyslowa. A ta zbiera w swoich produktach vat itd akcyze zus itd..

Demon, 2017-03-02 19:11:06

Ziemia opuszczona nawet przez panstwo zdźiczalaby. Powinni dostac medal za uprawianie jej..jesli jeden 2 nie wchodzil w droge.. Panstwo jako wlasciciel nie uprawia tylko dziki las rosnie.. W zamian za utrzymanie w dobrej kulttrze powinni im nadac ta ziemie..bo i tak nikt jej nie chcial. Jak plan Balcerowicza rozwalil rolnictwo.

Demon, 2017-03-02 19:02:19

dlaczego skandal? zgodnie z prawem, użytkowane 30 lat, zasiedzenie. najpierw panstwo znosi zasiedzenie państwowej ziemi (chyba 90 rok), a później ma pretensje że ktoś użytkował podczas gdy "właściciel" maił w doopie co się z tym dzieje przez kilka dekad.

nikt, 2017-02-09 20:40:54

ta zara za darmo by ziemie wzieli kazdy by chciał ja tez bym chciał za darmo ziemie ci co uzytkowali powinni zapłacic jakies odszkodowanie panstwu za to ze zbierali zyski z ziemi a chca ja uzytkowac niech kupia zapłacą ceny i już . t oskandal by był jakby dostali za darmo ziemie panstwowa przez zasiedzenie

towarzysz, 2017-02-09 18:57:39

kochany skarbie państwa, podejrzewam że gdyby 90% tych użytkowników miało wystarczającą wiedzę to już dawno złożyliby wnioski do sądu o zasiedzenie - oczywiście nie popieram "zasiadywania " na państwowej ziemi, ale skoro chcecie tak bardzo karać rolników za wyświadczenie w większości przypadków przysługi (niedopuszczenie do zakrzaczenia) to rolnicy ci co mają 30 lat użytkowany grunt powinni zbierać świadków i pokazać wam środkowy palec.

nikt, 2017-02-09 11:02:30BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Płock rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

@Pałuczanin81  Przecież od dłuższego czasu piszę że ziemia była tak nasączona że zamarzła jak lód  

jarki

Ja jestem przerażony tymi z mokradeł  Dziś ciągnąc za rośliny te właśnie się urywają jakiś 4-5cm poniżej szyjki  Tam widocznie...