PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Czegoś nie rozumiem bo najpierw oświadczasz że rynku nie można przewidzieć a już w następnym poście pouczasz żeby na podstawie (miesięcy ?)kwietnia nauczyć się rozumieć rynek zbożowy i dostrzegasz że na podstawie jednego miesiąca można zrozumieć rynek ??! Nie wiem gdzie Ty ten staż 30 lat odbywasz ? w Tworkach ? bo zmieniając zdanie z wpisu na wpis dyskwalifikuje cię jako logicznie piszącego a stajesz się trollem .

grześ, 2017-02-20 12:04:40

Do Grzesia: faktycznie bo polski rolnik i jego zwlekanie trzęsie światowym rynkiem zboża. Za chwilę wjedzie tu zboże tych niezwlekających rolników z pozostałych rynków gdzie zapasy są gigantyczne. Obserwuj miesiące kwiecień i naprzód i się ucz rozumieć rynek zbożowy.. Wtedy pogadamy.

Europejczyk, 2017-02-20 10:15:48

Tak jak powiedziano " rolnicy zwlekają z jego sprzedażą " zmniejsza się przez to podaż więc zrozumiałe jest że musi być drożej , dziwne że tego nie wiesz z tym 30 letnim stażem .Może ty handlujesz w kilogramach dla gołębi .

grześ, 2017-02-17 16:49:44

Po ponad 30 latach aktywnego uczestniczenia w obrocie krajowym i międzynarodowym zbożami niezmiernie bawią mnie tacy bajkopisarze przepowiadający trend cen czegoś, gdzie trend nie występuje. Ceny zbóż od kilkunastu lat są oderwane od jakichkolwiek fundamentów popytowo-podażowych, kosztowych a nawet pogodowych (dzięki poziomom zapasów). Skala epidemii ptasiej grypy może zakłócić rosnący trend w produkcji pasz a zużycie przemiałowe pozostaje stabilne od wielu lat. Więc pytam Pana Rykaczewskiego dlaczego ceny zbóż mają pójść w górę??

Europejczyk, 2017-02-17 15:12:50

" Nie brakuje głosów, że ceny zamiast w górę, raczej będą się obniżały." jeśli pan słyszy jakieś głosy proponuję udać się do specjalisty bo może być to początek zchizofreni . O zdrowie trzeba dbać :)

specjalista, 2017-02-17 15:11:05

Mnie osobiście najbardziej śmieszą handlowcy co dzwonią żeby pisać kontrakty na nowe zbiory bo na pewno cena nie wzrośnie bo oni kupują 150 tyś t rocznie .

imen, 2017-02-17 12:29:58

Tyle to i ja wiem.

z.., 2017-02-17 11:30:13BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...