PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Czy wy jesteście tak głupi?UNIA to KOMUNIZM ale nazwany przewrotnie LIBERALIZMEM - nie ma żadnej własności Unia daje, unia wymaga a za wycięcie drzew zapłacicie miliony.Są dopłaty to i wymagania też

kosa, 2017-03-10 10:09:21

Ty@ wujo Stasiu , w PRL to mogłeś być najwyżej stróżem w GS-ie. Grzecznym stróżem bo inaczej to tylko do dorywczego rozładunku na wagonach z węglem , nawozami czy wapnem. U mojego ojca byłeś najmowany do wywalania obornika (chociaż to nie była praca upokarzająca jakby mogło się wydawać). Sprzątanie obornika - "wujo" - należy do technologii, ale co ja ci tłumaczę jak ty nadal trzeźwiejesz.

twój bratanek, 2017-03-05 19:53:57

To jak to jest - komuna upadła, czy nie? Jakim prawem taki bolszewik w państwowej instytucji ma decydować co zrobię ze swoim drzewem? Mam się pytać czy mogę na swojej ziemi zasiać zboże, zbudować dom, jeździć ciągnikiem, kopać ogródek? Mi to przypomina raczej czerwone niewolnictwo. Na mojej wsi nie raz się zdarzyło, że ktoś dał wpierdol urzędnikowi na swoim podwórzu, bo za bardzo się mądrzył. Miałem (nie)przyjemność obcować wśród takich bolszewików (sami nie wiedzieli, że jestem kapitalistą he he) i mogę powiedzieć, że to są zwyczajne świnie. Kradzieże, wymuszenia, widzimisięcionizm, nie bo nie itd na dzień dobry. Nie ma różnicy czy to po czi pis czy psl, to wszystko jest scheda po pzprze. Trzeba zlikwidować koryto, nie wieprze.

ajato, 2017-03-05 16:06:41

@wujo Stasiu, to nie jest portal dla - z trudem - trzeźwiejących rolników. Polopiryna, gripex, kwas z kapusty, przechadzka na pole, do obejścia. Komputer omijaj z daleka, jak muzeum czy teatr. To są tematy dla ciebie za trudne.

twój bratanek, 2017-03-05 15:05:24

Z czego wynika problem, że rolnik prowadzi działalność gospodarczą albo, że nie prowadzi.
Z tego co tu czytam, to wynika, że rolnik jest jakoś upośledzony przez państwo, jak rządzącym pasuje, to rolnik nie prowadzi działalności gospodarczej , a jak trzeba go udup..ć, to prowadzi. A co na to Ardanowski i Szmulewicz, przydupasy PISu przecież po coś te Izby Rolnicze powstały, nie ?

ciekawością pobudzony, 2017-03-04 14:55:39

W morde, ty antymałorolny zajmowałeś się chyba propagandą. Jeden taki miał prelekcję, ludzie nie chcieli słuchać o socjaliźmie, a jeden zapytał: to dlaczego jeden sekretarz kradnie, drugi pije i jeździ po pijaku, ten zdradza żonę i na kochankę buduje dom. A ten prelegent powiada tak: czy z tego powodu, że jeden papież był synem wcześniejszego papieża, inny kazał palić na stosach, a jeszcze inny popierał Hitlera, to 10 przykazań straciło na wartości. Potem tak żeśmy się schlali. Ciekawe czasy to były. I nawet prelegent normalny.

dziadek ale nie od wnuczka , 2017-03-02 16:35:07

@małorolny (faktycznie @ Mistrz). Ludzie, którzy nie rozumiecie, że rolnik prowadzi działalność gospodarczą i buntujecie się, że drzewo ścięte na opał do ogrzewania domu jest przeznaczony do działalności gospodarczej. Jak na terenie przedsiębiorstwa jest biuro, w którym pracują , przebywają, odpoczywają pracownicy, to opał, prąd, gaz zużyty na ogrzewanie tego biura jest związany z działalnością tego przedsiębiorstwa czy nie ? Ponieważ rolnik - nawet jak śpi, to wykonuje funkcje nadzorcze nad swoim przedsiębiorstwem, to aby rozdzielić drewno na potrzeby gospodarstwa musiałby wykazać, że na ogrzewanie domu służącego wyłącznie celom poza gospodarstwem (niepracująca w gospodarstwie żona, dzieci, dziadkowie, goście ) korzystają z innego opału. Takie państwo. Nic nie może być oczywiste i jednoznaczne, a także logiczne. Rolnik musi się bać i trzymać " gębę na kłódkę jak za panów ". Słyszłem, że Kaczyński poinformował sejm, że należy do "panów" w opozycji do gorszego sortu buntujących się przeciwko PIS.

antymałorolny, 2017-03-02 15:37:50

Sprzeczne komunikaty świadczą jedynie o kretach w resorcie i braku prostych definicji, a trolling zakrojony na wielką skalę, o próbie wykorzystania chłopów do gry politycznej. Nie dajcie sobie wyciąć normalności, a nienormalność potraktujcie jako chwasty i będzie dobrze.

gienia, 2017-03-02 08:52:02

Każdy tnie na umór a rolnik znowu wy....many bez penetracji. Nagle rolnik zaczął prowadzić działalność gospodarczą. Paranoja!!!! A gdzie zapis jeśli drzewo pozyskane jest zużyte na opał???? Nikt nie bierze tego pod uwagę. Znowu rządzi banda amatorów. Brakuje Leppera który wyciągnął by masy na ulice. KOD tylko się ośmiesza.

małorolny, 2017-03-01 19:37:45

jest dobrze ale było lepiej ludzie dajcie spokój polityce wytnijcie lasy parki obsiejcie kukurydzą bo to dobra zmiana będzie

rys, 2017-03-01 18:24:42

Do pola z takimi tłumaczeniami. Albo tak, albo tak. Całe te wyjaśnienia z ministerstwa do kosza. Jeżeli wolno na swojej działce, to co za ograniczenia odnośnie działalności gospodarczej? Co ma jedno z drugim. Pier...lenie i mydlenie oczu. Mam dość tego państwa bezprawia, zakazów i nakazów. Co mi tu urzędas będzie decydował, czy mi wolno wyciąć, czy nie. Na drzewo, albo do Brukseli prostować banany i ogórki, a z warzyw robić owoce. Stalinizm skończył się ileś lat temu i wszystko co jest z przeszłości to do kosza. A głupawych posłów, oszołomów-ekologów i innych nierobów, którzy by tylko zakazywali, do rozwałki.

DD, 2017-03-01 14:10:04

Na własnej ziemi, powinno się robić co się chce.( poza truciem sąsiadów,gruntów itp)
PIS zrobił krok w dobrą stronę, a przez protesty i możliwość cofnięcia ustawy, uruchomiono lawinę wycięć na przyda się.

jc, 2017-03-01 12:59:15

Lechu...ja uważam że rolnik przywracając grunt rolny do użytkowania może wycinać drzewa..a jeśli wytnie koło domu to może powiedziec że sobie wyciąl na MEGA ognisko z dziećmi i kto mu nie pozwoli, przecież jest osoba fizyczną. Ustawa jest tak napisana że ma dużo wyjść.

rolnik, 2017-03-01 11:20:03

@Lechu. Dom nie jest biznesem i każdy gdzieś mieszkać musi, nawet i rolnik, a opał leci z dymem i nic poza zużytą energią na cele prywatne z niej nie ma. Więcej tutaj propagandowych trolli, niż normalnych pełnowartościowych wpisów ułatwiających życie. Rolnik ma prawo przywracać grunty rolne do stanu pierwotnego za który płaci podatek rolny. Kropka.

warto byc racjonalnym w irracjonalnym świecie, 2017-03-01 11:04:50

Pis-partia praktykujących religijnie niewierzących marksistów.
Zakazać,zabrać,ręce poucinać.

synek, 2017-03-01 10:46:52BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

barts

Może wszystkim bez problemów uznają szkody i popłynie szeroki strumień odszkodowań niczym azot z pól na wiosnę.

barts

Ja planuje zakończyć nawożenie rzepaku posypowe w nowym tygodniu.   Co do tego wysokiego nawożenia to mamy rośliny słabe...