PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Czy mógłbyś wskazać cytat w którym miejscu jak "wół" jest napisane 11 mln mniej we Francji ? Bardzo sprytnie napisano że jest mniej ale by nie wydało się strasznie to ( 11) nie użyto . Napisano nawet o zmianach w prognozach na Ukrainie na poziomie dosłownie 0,05 mln a o rzeczywistych faktach 11 mln przemilcza się i nie tylko tutaj . Ze zrozumieniem to chyba kto inny ma problemy .Może niektórym należy tłumaczyć jak wołowi na miedzy :)
Na logikę biorąc to francuska pszenica o złych parametrach osiąga ceny 739 zł/t to więc ile powinna kosztować dobra polska pszenica ? Może 620 zł jak proponują rodzimi kombinatorzy ?

rolnik PL, 2017-03-05 14:23:24

@rolnik PL czytaj ze zrozumieniem - jest w tekście napisane jak WÓŁ

wół, 2017-03-05 13:18:50

Dlaczego zawsze jest przemilczany spadek produkcji we Francji o 11 mln ton !!!!! , każdy z pseudo ekspertów nie wspomina o tym jak by nie było sprawy . Rozpisują się o mniejszych różnicach a o jakość przez gardło nie może przejść .Dla nas rolników ma to ogromne znaczenie bo ktoś tą lukę 11 mln kontraktów Francji musi ktoś wypełnić a dlaczego nie Polska ?
Przyszły sezon także nie jest pewny bo Ruskie w dół , USA w dół po prostu panika będzie . .

rolnik PL, 2017-03-05 08:10:20BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, lokizom napisał: "Szef" obwodu łowieckiego powiedział mi że teraz jak kola nie będzie stać na wypłatę...

przem

@jarki naraz, razem z T1 na liść flagowy z T2 pójdzie dodatkowo 20-30 gram boru