PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Od Rzeszowa aż po Wolin
Rządzi Artur jak na swoim.

Julek, 2017-03-12 17:39:17

Przepraszam czytelników, Stowarzyszenie i Śisza, po przeczytaniu wpisu uświadomiłem sobie, że pomylił mi się Ślisz z Baroszcze, jednak wiek robi swoje. O wybaczenie proszę.

starzec, 2017-03-12 16:47:48

Czytam i myślę sobie, czy ta paranoja ogarnia coraz większą liczbę ludzi czy też te informacje o tych urojeniowcach z artykułu są tylko towarem handlowym ? Stowarzyszenie dla ratowania chrześcijan z Syrii ? W nawiązaniu do Ślisza ? Przecież to na kilometr pachnie operacją służb specjalnych, a nagroda jest legalizowaniem finansowania tego Stowarzyszenia. Dla niezorientowanych: Ślisz został zabity przez funkcjonariuszy eSBe , tak oficjalnie głosi IPN i zapewne tak było. Polska katolicka ma zamiar przyjmować chrześcijan z Syrii, to ktoś musi rozpoznać to środowisko, z którego przyjadą ludzie. Ktoś zapyta, a kto to był Ślisz ? No taki chłop (chłop z mentalności), który twierdził na oślep, że trzeba walczyć (nie porozumiewać się) z ówczesną władzą, a z PSLem walczyć w szczególności. Tacy jak Ślisz niczego nie wywalczyli, a On stracił życie. I po co ? Był i jest nic nie znaczącym pionkiem w grze cwaniaków.

starzec, 2017-03-12 16:41:35BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

@barkas super, że dołączyłeś do nas. Kojarzę Cię z portalu. Czy to chodzi o te dziki?...

ikcomas

Spotkali się dwaj Polacy, mieszkają blisko zachodniej granicy, rozmawiają i jeden mówi do drugiego, że świetnie mówi po niemiecku....