PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jak widać dobre zmiany to byle jakie zmiany. Człowieka wsadza sie na kilka tygodni (jak ten na 3 mies.), potem sadza się następnego i tak dalej. Ludzie już teraz nie przedstawiają żadnej wartości dla tzw. dobrej zmiany. Klucz jest przypadkowy, znajomi, ciotka, wujek, co to za różnica. Misiewicze są wszędzie. Normalny świat ze swoimi wartościami skończył się wraz z nowymi władzami. Ludzie są sfrustrowani, brak zasad to brak stabilności, poczucie ciglego zagrożenia i nieufności wobec własnego państwa, nie warto się starać.

Zoska, 2017-09-16 00:02:55

Profesor Sosnowska nawet całkiem dobrze zaczęła swoje rządy, jak były pieniądze dla Instytutu to trochę rozdała ludziom, ale niestety, szybko dobre duszki (życzliwi koledzy i koleżanki ) podszepnęły jej żeby ludziom nic nie dać a tylko ich upokorzyć i tylko wybrańcy opływali we wszystko, tytuły, uznanie i pieniądze....a instytut upadał a z nim ludzie, poza oczywiście kadra kierowniczą i profesorstwem !!!!

obserwator, 2017-07-27 14:57:18

A cóż takiego zrobiła ta niby kompetentna Danuta?? Bo za jej dziesiecioletniej kadencji instytut został na kiepskim poziomie, a ludzie na glodowych pensjach. Dbala tylko o swoje koleżanki.

Przeciwnik dobrej zmiany i poprzedniej dyrekcji, 2017-06-24 09:58:17

SUPER! SUPER! SUPER!

rolnik, 2017-06-12 22:21:35

Szkoda, że tak kompetentna osoba jak prof Danuta Sosnowska musiała odejść w wyniku tzw dobrej zmiany.

komentator, 2017-04-07 14:47:08

Władze IOR zawsze były kompetentne. Komentujący nie maja pojęcia o czym mówią- to czysta polityka, jak zwykle w obecnych czasach, nie mająca nic wspólnego z kompetencjami czy uczciwością

Ja, 2017-04-06 12:27:43

Czy mi się wydaje, sądząc po poziomie szkodliwości, że doradca i Mariusz to ta sama osoba😂😂😂😂😂

Rolnik szuka żony, 2017-04-04 16:34:39

Trzymajmy kciuki za nową dyrekcję, oby była lepsza od poprzedniej, oby byli przyjazni ludziom, oby ruszyli instytut z zastoju ostatnich 10 lat! Powodzenia!!

Plantator, 2017-03-31 18:18:22

Także popieram ta zmianę. Pora dać szansę ludziom z terenu, którzy mają większą praktykę z rolnictwem niż urzędnicy z siedziby w Poznaniu. Pod tym kątem hasło "dobra zmiana" okazała się faktycznie dobra. Pana profesora Piszczka znają chyba wszyscy z jego ogromnej wiedzy o chorobach roślin. To nie jest teoretyk wyrwany z jakiegoś laboratorium, a człowiek, który gania po polach, brudzi się, który jest po prostu ludzki. Oby takim dyrektorem pozostał.W porównaniu do byłej dyrekcji jest osobą znaną, a tamta co odeszła w niebyt nie wiadomo czym się zajmowała zawodowo - nic o tych ludziach nie było słychać. Jakby z kosmosu spadli. Teraz jest człowiek znany i ceniony i tak trzymać.

mariusz, 2017-03-22 11:01:34

Gratulacje dla Pana Profesora !!!. Pracownicy jednostek terenowych przejmują stery w instytucie, co nigdy w historii się nie zdarzyło. Wreszcie jakaś władza wsparła teren, a nie promowała chowu wsobnego !!!! Nowa Dyrekcji IOR - wynieście instytut na nowe wyżyny jakości - niech służy rolnikom a nie produkuje wyników do szuflady !!!!!!!!

doradca, 2017-03-20 17:49:14BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

I dlatego będziemy siać go w terminie, jaki ustawa przewiduje ;)  Nie wiem jak, ale stanę na głowie, żeby go dotrzymać. Dwa tygodnie to...

men2face

Ja tam wole monsanto .lg ciekawy.z reszta kazdy musi sam u siebie sprawdzic odmiane.to ze sypie u mnie nie znaczy ze uda sie u ciebie....