PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@kaśka pitera, a ty do której grupy się zaliczasz ? Do debili czy złodziei ? Wróć , z tym komentarzem. Kaśka; otrząśnij się z tej złości . Napisz swoją opinie na temat artykułu lub wypowiedzi innych uczestników, o key ?

do zgody, 2017-03-25 00:08:06

Wydaje się, że to mogą być pierwsze sensowne przepisy w tym nieszczęsnym kraju debili i złodzieji.

kaśka pitera, 2017-03-24 19:20:41

To dopiero zacznie się niespłacanie długów. Brawo PiS ! Jakoś w mojej firmie komornik może zająć wszystko? Czy jestem jakiś gorszy?
Do hektarów dopłata, KRUS, teraz to no od jutra jestem rolnikiem.
CHORY KRAJ

Przedsiębiorca, 2017-03-22 23:47:06

Bywało w historii cywilizacji, że narody w swojej większości schodziły na manowce, a ich państwa ulegały rozpadowi na zawsze. Znaleźliśmy się na "kole" tej fortuny ? Pamiętam, że jako dziecko widziałam na odpustach takie kółko, na którym wszyscy z danej parafii przegrywali natomiast zawsze wygrywał jeden obcy ale oczywiście znajomy kuglarza - od tego odpustowego kółka z glinianym psem lub kogutem. Czyli nie ten co "kręci" ale ten co jest właścicielem "kręcidłą".

Misia A, 2017-03-22 22:00:22

To wygląda jak przygotowanie pola do nowych przekrętów. A kto te przekręty będzie robił, to się można domyśla do czasu ujawnienia kolejnej afery..

Ja, 2017-03-22 20:12:30

Mozna prosic zeby jeszcze samochody dopisac do tej listy ? :)

Ave, 2017-03-22 20:08:32

W sumie to chyba nic nie będzie podlegało egzekucji u rolnika....

jaro, 2017-03-22 17:44:58

Wypowiadałem się na temat prowadzony równolegle: "Do ilu rolników zapukał komornik".
Pytanie do Pani redaktor: czy w tym projekcie rozporządzenia będzie również zakaz dokonywania zajęcia - tych wszystkich rzeczy - zwierząt, sprzętu , budynków, jeżeli zostaną obciążone : hipoteką , zastawem , zastawem rejestrowym, przewłaszczeniem na zabezpieczenie ? Jeżeli tak, to czym rolnik ma zabezpieczyć należność wierzyciela, jeżeli finansuje się zobowiązaniami (kredytem, odłożona płatnością za nawozy, pasze, sprzęt) ? Jeżeli rolnik miałby mieć cały majątek wyłączony spod egzekucji, to trzeba zmienić prawo karne dot. wyłudzenia towarów , usług i pieniędzy. Taki stan prawny prowadziłby do tego, ze polska wieś jest zaplanowana jako rozmodlony skansen. No tak ale za zabicie świniaka - do 3 lat pozbawienia wolności ? Ulegamy zbiorowej paranoi ?

Stan., 2017-03-22 13:43:46BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Marecki

I dlatego będziemy siać go w terminie, jaki ustawa przewiduje ;)  Nie wiem jak, ale stanę na głowie, żeby go dotrzymać. Dwa tygodnie to...

men2face

Ja tam wole monsanto .lg ciekawy.z reszta kazdy musi sam u siebie sprawdzic odmiane.to ze sypie u mnie nie znaczy ze uda sie u ciebie....