PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Pani Redaktor, kilka razy internauci ( w tym - ja) zwracali uwagę redakcji na @ Mistrza , który zmienia nicki ; dzisiaj na Dr hab. Penis , który cierpi na chorobę psychiczną typu: zespół urojeniowo- prześladowczy i maniakalno-depresyjny z pogłębiająca się agresją. Redakcja powinna wykorzystać obowiązujące procedury i blokować wpisy sprzeczne z dobrymi obyczajami, atakujące interlokutorów obraźliwymi określeniami , nawołujące do agresji, nie dotyczące treści artykułu .Poza tym, ma Pani w Redakcji dziennikarkę po studiach polonistycznych i warto konsultować tekst z korektorem; buraka - sadzi się , jeżeli uprawia się buraki na ziarno. W przypadku siewu - mówimy o siewie buraków (buraków) . Nie ma potrzeby wprowadzania do artykułów języka potocznego, podobnie jak nie ma uzasadnienia by w kontaktach z dziećmi używać języka gwarowego. Po "pozostałościach " językowych z rodzinnego domu pozostają ślady na całe życie : szmalec , cweter, pincet, wyłanczanie, itp.
i niestety ale sukcesów nie wróżą.

Stan., 2017-03-29 22:10:43

Jak zwal tak zwal wiadomo co chodzi. Doktorek niedługo by się wpuścił bo ktoś napisze potocznie tak jak rolnicy czy nawet inspektorzy urzywają​ różnych nazw buraka.

saletra, 2017-03-25 06:17:37

Zawsze jest tutaj takie chamstwo? Gorzej niż pod sklepem w jakiejś dziurze.

Wacław, 2017-03-24 22:46:19

I co miało by niby być analogiczne np. kiedy siać rzepaka ozimego?? trochę śmiesznie to brzmi. Profesorków Miodków zapraszamy na inne forum. Ważne by merytorycznie było dobrze, a obrażanie autora świadczy o niskim poziomie kultury, i takie teksty - wstyd rolnicy!!! żresztą to raczej nie rolnicy, rolnik nie miał by czasu na takie bzdury..

rolniczka, 2017-03-24 22:01:41

Materiał rzeczowy, dziękuje Autorowi .

rolnik222, 2017-03-24 20:09:36BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Też widziałem w pszenicy głuchego ale to zwykle wiosenne wschody  Przyczynom są grudki ziemi zwykle źle uprawione gliny ...

Marecki

Jak miałem kiedyś z nim problem, to wystarczyło na pole dać ziemiory, albo buraki i było czysto. Kto wie, może to przez ciągłe uprawki, bo w...