PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Neo zamiast krytykowac to napisz jak Ty walczysz z coli oraz co masz zamiar dac do prestartera zeby coli sie nie pojawila bo z Twojej wypowiedzi wnioskowac mozna ze lubisz sie wymadrzac albo narzekac.

Farm685, 2017-05-04 15:14:12

Największym problemem w Polskiej branży trzody chlewnej jest brak wiedzy ze strony hodowców a zwłaszcza firm żywieniowych co widać w powyższym artykule. Powyższe stwierdzenia są ogólną wiedzą teoretyczną która znacznie odbiega od pracy na chlewni i sytuacji jakie mogą mieć miejsce. Taka "Coli" jest bardzo łatwa do kontrolowania gdy mamy odpowiedni program szczepień loch, przynajmniej przeciętne warunki z dobrą temperaturą na całej porodówce i odpowiedni model żywienia. U odsadzonych prosiąt najlepiej skupić się na jakości a zwłaszcza na strawności surowców jakie są użyte ale robiąc pasze prestarter czy kupując gotową za np. 2500 zł nie oczekujmy jakości co przekłada się w najlepszym wypadku na biegunkach. Temat rzeka ale zanim nie będziemy mieli w kraju doświadczonych ludzi z praktyczną wiedzą to nigdy nie dogonimy zachodu.

NEO, 2017-05-04 12:38:41BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...

Marecki

Zajmij się hodowlą świń, albo chociaż produkcją prosiąt i będzie ok