PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Żeby było jasne, zawinił "diler" który zaliczki przeznaczył na spłatę swoich długów wobec producenta. Jednak jak przeczytałem ostatni akapit na temat postawy producenta to nastawienie się zmienia. Cebulactwo i "Janusze biznesu" w pełnej krasie. Jak będą tak dbali o wizerunek i podejście do klienta to nie wróżę im długiej kariery. Osobna kwestia to polskie prawo które pozwala na takie cwaniactwo, zmienić nazwę i hajda dalej, mamy czyste konto i możemy "działać" dalej. Przypomina mi się zagrywka jednego z developerów w mieście wojewódzkim w centralnej Polsce - po ogłoszeniu upadłości dotychczasowy prezes dziwnym trafem ma nową firmę ze starymi ludźmi i sprzętem a niezapłacone rachunki za sam beton to ponad milion PLN. Można ? Można, tylko trzeba być - jak to mówią zaradnym życiowo i asertywnym. Pozdrowienia dla producenta ciągników - ja już od Was nic nie kupię.

Redżinald Miczel , 2017-04-03 23:26:46

Jest to odpowiedz dla wszystkich gardłujących za wspieraniem " polskich producentów". Polskie państwo prawa nie potrafi usadzić cwaniaczka, który dodał tylko wyrazik do poprzedniej spółki i ma wszystkie zobowiązania w d.. Najlepiej zedrzeć z uczciwego, ciężko pracującego rolnika. A potem dziwią się niechęci rolników do zakładania spółdzielni i spółek.

mechanior, 2017-04-03 21:49:33

Jednym z absolutnie fundamentalnych obowiązków państwa jest dbałość o bezpieczeństwo obrotu gospodarczego. Państwo, które tego nie zapewnia jest państwem jedynie "teoretycznym".

baca56, 2017-04-03 18:59:45

he he żońcia przejęła firmę po mężusiu cwaniaczku i strugają głupa zupełnie jak Marcin P. z tą swoją... kaska pewnie bezpiecznie ewakuowana do jakiegoś San Escobar, a i "nowa" spółka przez 2 lata ma fiskusa z bani

robson, 2017-04-03 17:00:50

takie sprawy powinny być nagłośnione to cwaniaczki z miodem w uszach zanim ogłosiły by upadłość to zastanowiłyby się czy na pewno to dobry "interes"

rolnik, 2017-04-03 15:21:02

Po tym wszystkim żaden rolnik nie powinien kupować ciągników "Farmer"Na wet za przysłowiową złotówkę!

FX, 2017-04-03 13:41:33BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

grzegorzsoł

Pałuczanin do  seniora  to  jeszcze  mnie  troszkę  brakuje:)  

Pałuczanin81

@arszczecin i @Marecki-PRZEPRASZAM najmocniej nie wiedziałem,ze to tak moze wygladać(te fotki to myśliwi wydeptali kukurydzę?) TU sa dwa...