PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

do 2 ha truskawek.Jak ceny spadną to nie odbiorą od Ciebie pod byle pretekstem.Tak naprawdę to mam 43 ha truskawek i 30 -letnie doświadczenie .Chcesz dokupić truskawek to dzwoń-604178375(woj.dolnosląskie).Ale nie wierzę,że w ogóle zajmujesz się truskawkami,bo byś wiedział jakie to ryzyko podpisać umowę na pewną dostawę truskawek o okrślonej jakości i ilości

pinochet, 2017-04-08 23:29:52

Ja mam dwa hektary truskawek (bo rozpoznaję ciebie jako tego od 20 hektarów truskawek zachwyconego jako Misiu Kamiński Pinoczetem, tfu polityczni niemoralni głupcy), nawadnianych i od 6 lat podpisuje umowy , a teraz będzie to umowa z ceną > jak jesteś chytry to stracisz bo jak będzie nadprodukcja to odbiorcy będą mieli ciebie w ..tym, no w tej...bo będą musieli odebrać ode mnie . Najwyżej odkupie od ciebie i sprzedam jako swoje bo mam 15 % luzu w obie strony.

2 ha truskawek, 2017-04-08 21:19:33

Wy z tymi świniakami macie biznes pod dachem,więc możecie podpisywać takie umowy.Ja zajmuję się uprawą roślin pod gołym niebem i nie życzę sobie by ktokolwiek zmuszał mnie do podpisywania takich umów przed zbiorami plonów,bo póki nie mam towaru na przyczepie nie jestem pewny niczego i nie chcę potem płacić kar umownych.

pinochet, 2017-04-08 20:14:27

Aleś trafił w 10-tkę. Mój odbiorca w Zduńskiej Woli to jeszcze miał taką gadkę: jak inni będą płacić za tydzień po 6 złotych, to ja ci też zapłacę po 6 złotych, a skąd mam wiedzieć po ile będą płacić. No właśnie po to weszła kontraktacja aby wiedzieć po ile będą płacić za tydzień.

patrycjano, 2017-04-08 13:45:40

Mój Boże, jak już coś ten PIS zrobił porządnego dla chłopstwa (bo rolnicy od dawna produkują w oparciu o umowy ), to ta biedna i niewykształcona masa wnosi o jej likwidację ?
A może to "przesiębiorcy " z kapitałem 5 tysięcy w spółkach z o.o. protestują bo będą musieli płacić drożej ? Co sobie myśli taki wiejski " baran" gdy zgłasza do rzeźni chęć sprzedaży 6 świń bez umowy ? Panie Waldku ja nie chcę umowy z oferowana ceną za tydzień bo ja chcę panu sprzedać po cenie jaką mi pan zaproponuje ? A pan Waldek odpowie, no żeby pan był w zeszłym tygodniu, ale dzisiaj to ceny poleciały - na pysk.

ubojnia u Waklka, 2017-04-08 13:38:20BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Przeglądałem stronę Monsanto i wygląda, że nie mają już odmian populacyjnych?

jarki

Chodziło mi o liniową odmianę od monsanta pokrewną californium  Kiedyś cała wieś miała californium i wszyscy byli zadowoleni