PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@Piotrek, ty jesteś głupi bo cię takim matka urodziła , a ojciec takiego spłodził , że jesteś przekonany do głupot ? Izby zatrudniają prawników (wszystkie) do udzielania pomocy prawnej - bezpłatnie - rolnikom . Pomoc prawna nie obejmuje umocowania procesowego. Każdy oskarżony musi dać pełnomocnictwo odrębnie i za nie zapłacić (zapłacić !) . Nie ma bezpłatnej reprezentacji . Prawnik nie może zrzec się wynagrodzenia (nie musi ono być w wysokości ustawowej ale musi być to wynagrodzenie , które nie będzie podlegało zarzutowi nieuczciwej konkurencji wobec innych prawników. W przeciwnym razie prawnikowi grozi postępowanie dyscyplinarne przed komisją dyscyplinarną przy okręgowej izbie radców prawnych. Jak znasz się na orce , to o sprawy prawnicze raczej pytaj prawników , a nie innych oraczy.

trzeba mieć pojęcie o rzeczy , 2017-04-09 14:32:55

Kosmalopodobni pomogli wygrać PISowi wybory , to jak już się nachapali - powyżej kokardki, to jak mają jeszcze odpowiadać karnie ? Kary (ograniczenie emerytur) to są dla legałów np. wojskowych, którzy utrzymywali stan wojenny i pędzili "styropian".

w punkt, 2017-04-09 14:23:57

i izba daje na to piniądze jakim prawem

piotrek, 2017-04-09 14:19:12

Ano takim prawem, że prawnik może reprezentować tego kto go umocuje . Jak się nadajesz wyłącznie na robotnika , to nie zabieraj głosu w sprawach wyboru prawnika. Ucz - przynajmniej - swoje dzieci aby nie były tak głupie jak ty.

Marek , 2017-04-09 12:37:24

A jakim prawem podejrzanych reprezentuje prawnik izby rolnej ze Szczecina? Nie życzę sobie,aby z moich podatków finansować obrońcę podejrzanych. A może sam prezes IR chciał dopilnować, żeby za dużo nie powiedzieli na jego temat....

2% podatku, 2017-04-09 09:04:54BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Ja czekam czy przeżyje 84 N dostal w polowie lutego,to chyba już zacznie działać jak odtaje

przem

Nie napisałem że w tym roku chce zrobić podwójna ochronę  zielony pąk/ początek kwitnienia Topisn ( tiofanat metylowy)  +...