PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@ Maniek
Coś w tym jest bo ostatni plan w mojej gminie jest z tamtych czasów.

nika, 2017-04-19 18:42:49

Za komuny wszystkie gminy mialy zatwierdzone plany

Maniek, 2017-04-18 21:04:52

Celnie opisane @sąsiad , niestety tak jest w większości gmin , nie kiwną palcem jako pracownicy tylko czekają na kasę pod stołem . Kiedy ta komuna się skończy ? Jeszcze jak się zwróci im uwagę to oburzeni jak by im ktoś w brudnych butach do domu wlazł . Każda wieś która w konsultacjach powie "nie " to traktowana jest jak by była okupantem , bo z jednej strony wójt kasę przytuli a tu ktoś mówi nie . A jak chce się wójta zmienić to zapisuje się do PSL i dostaje 120 % głosów :) Taki klimat .

sąsiad radnego, 2017-04-18 16:23:02

Firma wiatrakowa płaci za plan zagospodarowania przestrzennego gminy ma być tak zrobiony jak sobie tego życzy. Wójt gminy bierze w łapkę radni też i nikogo nie interesuje dobro mieszkańców. Sołtys wsi siedzi cicho bo mu obiecali remont drogi lub świetlicy. Albo córka pracuje w gminie to się nie wychyla bo posadka ciepła.

Sąsiad sołtysa , 2017-04-18 15:28:05

... bo na urzędników gminnych nie mocnych. Nie tylko w tym zakresie. Sama tego akurat doświadczam. Co z tego, że mają jakiś prawny obowiązek jak i tak im się nie chce i nikogo się nie słuchają.

aska, 2017-04-18 14:01:17BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Ja robię tiofanat+tebu z prochlorazem będzie drożej ale pewnie lepiej? Toprex wcześnie to dobre zapobieganie i skracanie oraz temperatura...

przem

a wiec dlaczego ?  w dalszym ciągu ponawiam pytanie: lepszy efekt tiofanat metylowy + tebukonazol czy prochloraz +...