PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Jak to co , noszą baldachimy nad biskupami. Pewno pojechali do Fatimy , w której troje dzieci napastowane przez ludzi oczekujących cudu uzdrowienia , szarpali dzieciaki by uzdrawiali ich krewnych, obcinali dziewuszce siła warkocze by mieć relikwie do uzdrowień. A jeden ludzki śmieć opisał to wszystko w książce , podkoloryzował i sprzedawał jak najlepszy towar. "Prosty lud " musi mieć cuda bo nie starcza mu wyobraźni, że majątki , wiedza, dobrobyt nie biorą się znikąd czyli z cudów ale z pracy, kradzieży, lichwy, przypadku wygranej itd.

a-z, 2017-05-13 10:38:17

Ło, ło, ale na dożynkach czynstochoskich som zawsze. I jak trzeba, to w morde tyż potrafią dać. Nie ? A że gupie som ? Ło tam , a bo to une jedne ?

som- dobrze sie mom, 2017-05-12 23:34:59

Prawdziwe nieszczęście: kupa hołoty, bez wykształcenia, bez majątku, bez wiedzy o zarządzaniu gospodarka rolną. Zawistne, nieokrzesane, a gdyby nie Fundusz Oddłużenia i restrukturyzacji Leppera, to ślad po nich by nie pozostał. Co osiągnęli ? Może kredyty z dofinansowaniem oprocentowania ? Może udostępnienie gruntów Skarbu Państwa rolnikom 15 hektarowym, których nie stać było na latyfundia po 300-500 hektarów. Może przystąpienie do Unii Europejskiej ? Może ograniczenie importu i stabilizacje cen ? No co ?

vist, 2017-05-12 23:30:48

Jeśli Chróścikowski nie porozumie się z Jurgielem, nie zakopio topora wojennego to na jesieni władze Solidarności jak i minister powinny się podać do dymisji.
Ja mam wrażenie że za Sawickiego i PSL związek lepiej funkcjonował niż teraz.

Zenek, 2017-05-11 20:22:17BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

3 godziny temu, barkas napisał: Działania lubelskiej weterynarii... apel_ASF.pdf Qrwa bioasekuracja...

lokizom

takie cos tylko u nas