PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Pogłowie trzody w Polsce się nie odbuduje bo idziemy w prostym kierunku który nie wymaga żadnej wiedzy ani pracy jakim jest tucz otwarty. Chcąc utrzymywać lochy i cykl zamknięty potrzeba po pierwsze ludzi dobrych i wyszkolonych a takich nie ma oraz dużo pracy gdzie roboty jest na cały dzień i do tego potrzebna jest wiedza i doświadczenie bo można jeszcze stracić gdyż cykl zamknięty szybko pokaże błędy w utrzymaniu czy żywieniu loch lub trudnym odchowie prosiąt

NEO, 2017-05-21 06:25:16

i znowu pier...ne pacholęcia dunczyków nakupią warchlaków po 200 eu za sztuke

miro, 2017-05-19 16:11:28

robotniku. No właśnie w fabryce się da dostawić hlę, 3 zmiany zrobić. W przyrodzie jest troche inaczej jak wiadomo. Żebyś sobie kiełbaskę zjadł na grillu, to trzeba na to wielu miesięcy. Najpierw locha musi sie urodzić, dorosnąc do rozrodu, być w ciąży, urodzić prosiaki i zanim te prosiaki urosna to jeszcze kilka miesięcy. Następnie ubój, przerób, sklep, grill. To wszystko trwa. Pomyśl o tym odpalając w weekend grilla. Smacznego!

wiTOS, 2017-05-18 09:20:28

U mnie od dobrych trzech tygodni nasienie na zapisy. W zeszły czwartek objechałem pięć punktów żeby kupić i dostałem dwie tubki z datą poboru dzień wcześniej. No to wychodzi że zachęcają, i to ostro.

Fila, 2017-05-18 01:49:03

Najpierw gadali że z zachodu mają tańsze mięso,a teraz co się stało.....upss za drogie!!?

X, 2017-05-17 22:18:46

Ceny będą przez parę miesięcy żeby się chłopki napaliły i sporo kaski zainwestowały w produkcję, a potem cena w dół i produkujcie. Poza tym ASF przesuwa się na zachód, jak tak dalej będzie to tylko kwestia czasu.

onn, 2017-05-17 19:52:43

a niech se pobudują te chlewnie na lochy. Radochę i pełne kiesy będą mieli tylko ci od wyposażenia, loszek, no i doktory i mafia paszowa. A wy jelenie do śmierci na kredyty. Cokolwiek wam nie wyjdzie w produkcji ww mędrcy umyją łapy i zwalą na was, a faktury zostaną ; tak to jest przy prosiętach HAHAHA

kłusownik, 2017-05-17 17:15:02

Dziki, przecież fabryki tak działają. Pstryk, jak nie dają rady dwie zmiany, to robi się trzecią (choć opornie, bo ludzie jakoś tak mają, że nie lubią pracować w nocy). Jak to nie pomaga, to dostawia się kolejną halę, wyposaża w maszyny i zwiększa produkcję.
W chlewniach jak do tej pory hoduje się świnie.

robotnik, 2017-05-17 15:33:56

Laicy to myślą, że "pstryk guziczek" i więcej świnek sie wyprodukuje. Przecież, żeby stado odbudować w kraju to kilku lat trzeba a i tak nikt nie zagwarantuje, że jak się biznes rozkręci to znów jakiś dołek się nie zrobi. Poza tym przyszłość to mięso z probówki i laboratorium a nie prymitywne chlewnie.

dziki, 2017-05-17 12:59:12BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...