PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Czy poprawa stosunków wodnych i stanu wód w Polsce da się poprawić poprzez wyższe obciążenie finansowe m.in. rolnika, czyli ograniczenie konsumpcji - szczerze powiem wątpię.
Indolencja tzw urzędników, ich przerażający brak wiedzy pozwala w to szczerze wątpić. A gdzie obiecana tama na Wiśle, a gdzie zastawki na rowach, gdzie zbiorniki retencyjne,a gdzie..... - tak wymieniać można bez końca. Ale czego oczekiwać po laikach którzy uważają że kupy są bee i nie wolno ich wprowadzać do ziemi!

juzik, 2017-06-20 08:40:02

dopóki wszyscy się nie dogadamy i nie stworzymy silnej organizacji rolnej dopóty będą nas doić. a widać że mają coraz wyższe apetyty na nasze pieniążki i chcą nam kaganiec na mordę założyć.za chwilę oni będą panami w naszych gospodarstwach.

małorolny obszarnik, 2017-06-19 21:27:25

baca56@ nie tylko hodowlę ale także produkcję roślinną, bo nowe prawo dotyczyć będzie każdego gospodarstwa powyżej 10 ha, czyli wszystkie produkcyjne. Teraz dopiero kontrole będą miały czego szukać by rolnikowi dowalić. Ze brak planu nawożenia, że za dużo nasypał, że obornik nie na płycie itd itp. będziemy tylko nabijać kasę różnego rodzaju "fahofcom" za plan nawożenia, za badanie zbiornika na paliwo, za badanie opryskiwacza, i pewnie dojdzie jeszcze kilka np szczelność szamba, czy rowy wyczyszczone, czy pług ma odpowiednią wielkość lemiesza, czy siewnik odpowiednio skalibrowany. czy saletra przechowywana w odpowiednim schronie i zabezpieczona zamkiem szyfrowym z alarmem bo terroryści się czają za miedzą.

rolnik polski, 2017-06-19 11:55:16

bardzo dobrze, ograniczyć pobór wody, przecież dla następnych pokoleń jej nie starczy. W mojej okolicy wszyscy kopią głębinowe i myślą, że woda darmo i bez ograniczeń...... liczniki i niech płacą

miki, 2017-06-19 07:14:54

Tego się nie da komentować bez wulgaryzmów.
Ładować rozrzutniki napełniać beczki - i pod Sejm.
Te,*,* naprawdę chcą zlikwidować hodowlę bydła.

baca56, 2017-06-18 21:27:59

czyli bydło do likwidacji!!!!!!!!!!!!!!!!!

rolnik6666, 2017-06-18 19:57:55BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Baranowo rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

miwigos

Do mnie jeszcze nie dojechali,bo to już wielkopolska ,ale są juz blisko