PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

To już wiadomo skąd ten cały ASG.

Amit, 2017-07-15 00:05:19

Bolo bredzisz Rosja ma mączki mięsne uprawia gmo wiec to my jesteśmy niekonkurencyjni i zacofani, choć mamy łagodny klimat do tuczu bo nie ma dużych mrozów i upału.

grunwald, 2017-07-14 16:12:19

rozdąsek, tak zablokował i dał zarobić oligarchom, którzy pobudowali zakłady przetwórcze. Tylko, że Rosjanie za te produkty płacą więcej a i tak jakość jest znacznie gorsza niż z importu. Nie bez przyczyny mieszkańcy Kaliningradu wychwalali biedronkowe parówki. W porównaniu do rosyjskich wyrobów te odpadki z Polski smakowały o niebo lepiej. Polska stała się potęgą w eksporcie żywności bez blokowania importu. I dlatego nauczyliśmy się konkurować. Wcześniej czy później Rosjanie dogadają się z Zachodem i otworzą rynek. A wtedy ich branża nieprzyzwyczajona do konkurencji zawali się jak domek z kart.No ale jak to w Rosji-krok naprzód i dwa kroki w tył.

bolo, 2017-07-14 14:12:13

Mają szczęście z tym Putinem. Zablokował import i dał szansę na rozwój własnej produkcji. Ot, co. Gieroj, a może nie, wy Mistrze różnej maści.

rozsądek, 2017-07-14 10:48:00BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

@arszczecin-akurat nie ten adres-im bliżej miwigosowych wlości-tym bardziej szczyna opada.. dwa tiry nawrócą

arszczecin

@miwigos podejrzewam że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeśli masz podwórze wielkopolskie to nie mam pytań. Bo nasze...