PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

zocha, tyle to zarabiają pociotki pisojadów , innym pracownikom obniżono pensje o 500zł ,
i to na 3 lata przed emeryturą a ponoć tego nie wolno robić, a bałagan jaki panuje w tych kowrach , nie ma papieru do ksero , innych przyborów itp teraz to dopiero pisojady wprowadziły zamęt w tych agencjach przedtem był porządek

kielce, 2017-11-11 20:26:26

KOWR zaczyna działać pierwszy wykaz przetargu ogłoszony.

rolnik, 2017-10-10 17:03:23

Ta instytucja KOWR u nas w Rzeszowie to jest całkowity dramat, nie miła obsługa, cały czas rządaja dodatkowych dokumentów, sprawa moja toczy się od roku, jeszcze nie miły dyrektor który tylko umie obiecywać, jak taki człowiek może być szefem takiej instytucji?

Dzierżawczyni , 2017-10-06 19:23:59

byli pracownicy ARR (wybrani) siedzą sobie w kowrze za min.6000tyś zł i w kaszkę dmuchają-jak smi mówią nie narzekają na nadmiar pracy.

zocha, 2017-09-27 19:43:44

kowr to porażka tyle mogę powiedzieć a będzie jeszcze gorzej. orhanizacyjne dno

str, 2017-09-22 19:44:50

Mały rolnik, bo inna jest sytuacja np. w podkarpackim a zachodniopomorskim. U nas średnia wielkość wojewódzka to ok 30 ha, krajowa 11.

ar, 2017-09-13 20:19:11

Jedno Państwo kilkanaście oddziałów ANR obecnie KOWR w każdym oddziale inne warunki przetargów ofert pisemnych.

mały rolnik, 2017-09-13 16:08:49

@wproxy, i co na tej stronie masz ? Trochę "podziurawionego " tekstu z anr@gov.pl ? Statut urwany w połowie poprzedniego. Zarządzenie , że sprzedażą zajmują się oddziały terenowe - pozostało . Wyjaśniam : od lat , jakiś debil podsuwał Prezesowi do podpisu załączniki do zarządzenia , że oddziały - jako wyłączne instytucje - sprzedają grunty. Jest to sprzeczne z 27 artykułem ustawy o gosp. nieruch,. Skarbu Państwa i skutkuje tym, że często stroną w sądach są OT ANR , który nie maja zdolności sądowej (wszystkie wyroki - nieważne) . Z tym, że jest to też wina sądów bo jak sędzia nie respektuje prawa (np. z lenistwa) , to orzeka jak mu agencyjny prawnik podpowiada. Może nowa szefowa prawników - radca prawny Kamila Grabowska - lepiej się na tym zna. Choć wątpię , w departamencie prawnym zostały same prawnicze tuzy . Masakra.

vika, 2017-09-09 15:56:29

Uwaga absolwenci Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego : w KOWR są wreszcie dla was etaty. Przypominam : Jurgiel jest członkiem stowarzyszenia do którego należy się zgłaszać z podaniem o przyjęcie do pracy. Synowie i córki byłych sekretarzy , wojewodów , jeśli jeszcze nie zostaliście zwolnieni , to szukajcie sobie pracy bo wcześniej czy później zostaną przejrzane - pod tym kontem - wasze akta personalne . Po wojnie też , akta "dzieci " obszarników, fabrykantów, kamieniczników , były systematycznie przeglądane . Sprawiedliwość dziejowa , jak na bilbordzie : aby było tak jak było.

pozdro.300 itp, 2017-09-09 15:46:45

KOWR nie działa, żadnego przetargu nie ogłosili.

rolnik, 2017-09-09 13:01:06

@pracownik bagna, no jest problem . Hołota - przepraszam suweren- wybrała dobrą zmianę no i mamy nadal na stołkach sprytnych "gadfaczy" : nauczycieli, weterynarzy, geodetów , zootechników , z których (q..rwa) żaden na "swoim " nie zarobiłby" na czysto" nawet na podpaski dla żony , bo szybko by zbankrutował. Nie ma innego wyjścia jak zająć ich miejsce.

markowski, 2017-09-03 21:54:11

Do koko: I jeszcze jedno: nie byłem, nie jestem i nie będę zwolennikiem PO i PSL, i szczerze oczekuję ich upadku (podobnie jak upadku PIS bo poza propagandą sukcesu niczym się od nich nie różnią). Oczekuję, że któraś władza zbuduje wreszcie w tym kraju państwo nowocześnie zarządzane, gdzie oszczędności będą wynikały nie z ciągłego cięcia kosztów na dole, ale z uproszczenia, prawa, procedur, prawdziwej informatyzacji i rezygnacji z partyjniactwa i kumoterstwa w obsadzaniu stanowisk kierowniczych.

Pracownik bagna, 2017-09-03 20:38:18

Do koko. Fakt jestem głupi, że jeszcze tam pracuję. Masz rację z tym nietrzymaniem. I uwierz mi, że zarówno ja, jak i wielu innych pracowników ARiMR robi wiele, żeby spełnić Twoje życzenie. Niektórym już się udało, mam nadzieję, że mi również się uda. Odnośnie skamlania: czy to jest tak ciężko zrozumieć, że w tym kraju są nie tylko tacy ludzie jak Ty, ale jeszcze tacy, którzy by chcieli, żeby było kiedyś normalnie, że za uczciwą i odpowiedzialną pracę się godnie wynagradza. Widzę jednak, że Ty, chyba zwolennik miłościwie nam panującej dziczy uważasz, że tak nie powinno być, a wszyscy, no poza faworytami tej dziczy oczywiście, mieli tak przesrane jak owi mityczni pracownicy "prywaciarza". Tak na marginesie, ARiMR nie traktuje swoich pracowników lepiej niż oni. Ma jednak ten plus, że zawsze płaci na czas. Ja się w pracy nie opitalam (chociaż może powinienem, bo przecież jaka płaca i szacunek, taka praca) i nie chcę się opitalać, chcę pracować dobrze i wydajnie za dobre wynagrodzenie, mając dostęp do dobrych narzędzi pracy, a nie systemu informatycznego za kilkaset milionów, który nie działa już trzeci rok. Chcę pracować, a nie codziennie czytać na służbowej poczcie, że pracować nie mogę bo za bardzo obciążam niewydolny system. Przy czym cały czas mam pamiętać o terminach bo minister obiecał to i tamto. Nie chcę się dowiadywać, że nowo zatrudnieni faworyci władzy zarabiają krotność tego co ja po iluś tam latach oddanych ARiMR.

Pracownik bagna, 2017-09-03 20:32:40

na podlasiu tak zadziałał że rolnicy przez pracowników byłej już ARR nie dostali dopłat do jałówek bo ci nie miali pojęcia jak wo-gule podejść do tematu składania wniosków i jakie dokumenty załączyć. A teraz nadal sobie w najlepsze pracują. Taki KOWR to do niczego nic nie zmieni Panie Ministrze.

podlasiak, 2017-09-03 16:25:24

Podlasie i Mazury oraz geodeci i PIS ury zawłaszczają nadzór nad Polskim rolnictwem jeszcze pół roku i będzie odwrót

wyborca ze wsi, 2017-09-02 11:56:06BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

2 godziny temu, lokizom napisał: "Szef" obwodu łowieckiego powiedział mi że teraz jak kola nie będzie stać na wypłatę...

przem

@jarki naraz, razem z T1 na liść flagowy z T2 pójdzie dodatkowo 20-30 gram boru