PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Do ela, Ty rolnikiem też być nie musisz mądralo. A jak wszyscy się zwolnią z BP, to kto Ci pieniążki wypłaci, Pan Minister? Nie, wypłaci Ci je "swój" czy tam "wasz" ale za 2x większą pensję, tak jak w KOWR. I to będzie dobre, prawda?

Pracownik bagna, 2017-10-02 19:03:46

Ela praca w ARiMR też nie obowiązkowa. Nikt Cię tam nie trzyma.

do ela, 2017-10-02 11:54:45

Czy J23 to wynajęty hejter? Pamiętaj J23: składanie wniosków o przyznanie płatności nie jest obowiazkowe.

ela , 2017-10-02 09:09:24

Dobrze was szkolą agencie J23, jak nie lenie w tych BP, to pewnie gardzą rolnikami. Świetne stare metody, żeby podzielić ludzi w kraju. Zmartwię Cię - wydaje mi się, że większość rolników tego nie kupi. Bo większość wie, że jak pojadą do miasta to wszyscy traktują ich normalnie. Bo mają wykształcone dzieci, które poszły do miast albo w nich pracują i nikt ich z tego powodu nie dyskryminuje. Bo mają za sąsiadów lub wspólników w biznesie "miastowych" i współżyją z nimi jak z krajanami ze wsi. We wszystkich moich komentarzach nigdy nie obrażałem rolników, a jak piszę cokolwiek, to zawsze zwracając się do innych używam wielkiej litery (jak byś nie wiedział: robię to z szacunku). Zresztą, gdybym uważał rolników za głąbów, co sugerujesz, to bym nie udzielał się na forum farmera bo jest to portal o tematyce rolniczej i myślę, że głównie dla rolników. Tak więc nie próbuj tych brudnych gierek w stosunku do mojej osoby bo jesteś zbyt słaby w te klocki. I jeszcze jedno: w dzisiejszych czasach poziom wykształcenia, a raczej wiedzy i możliwości dostępu do niej, ale również poziom materialny między wsią i miastem bardzo się wyrównał i tylko "głąb" mógłby uważać wszystkich ludzi mieszkających na wsi za "głąbów". Co nie znaczy, że na wsi w i mieści "głąby" nie występują. No i na koniec: w BP często pracują mieszkańcy wsi.

Pracownik bagna, 2017-10-01 20:12:23

Tym bardziej ze mnie glabem nazywacie. Jak widać pracownicy agencji maja się za lepsza rasę. Ochyda.

J23, 2017-10-01 13:29:14

Tak czy inaczej pracownicy BP to nieroby. Ja tam zdania nie zmienie. Na bruk z nimi. Przez nich rolnicy nie maja doplat na czas i wiecznie problemy tylko robia. Nie żałuję ich sorry. Czy jestem glabem czy nie won z takimi.

J23, 2017-10-01 13:05:07

Pracownik bagna ma racje!! A ty glabie sie ppd niego nie podszywaj. Wymyslilem juz ci nick- glab

Sisu, 2017-10-01 11:04:51

Pewnie tak będzie (o czym zresztą wcześniej napisałem), a później przyjdą następni i wywalą Przełożonego pracownika bagna i J23. A nie, nie wywalą, bo ich tam nigdy nie zatrudnią, będą im za to płacili za nieprawdziwe komentarze w internecie...

Pracownik bagna, 2017-10-01 10:32:43

Pracowniku bagna wes sie za prace bo doplat rolnicy przez ciebie nie maja. Bo sie obijasz. To przez was pracowników BP sa takie opuznienia bo wam sie pracować nie chce. Tyle w temacie.

J23, 2017-09-30 23:56:39

Spokojnie przyjdzie czas pracowniku bagna i tez zostaniesz zwolniony i swiat sie nie zawali. Nie ma ludzi nie zastąpionych. Skończą sie twoje udręki. Przestaniesz tu skamlac. Było ANR, ARR poszli na bruk i nic się nie dzieje. Zaraz będzie kolej na ARiMR. Wtedy zacichniesz grzecznie.

Przelozony pracownika bagna, 2017-09-30 23:48:35

Naiwniacy, czy naprawdę myślicie, że pracownik BP robi coś bez zgody swojego kierownika, a kierownik bez zgody dyrektora OR? Powtarzam Wam jeszcze raz: to nie pracownik BP wyznacza PEG. Pracownik BP jest tylko małym, bezwolnym trybikiem w machinie jaką jest ARiMR. Poza tym prawdziwy rolnik, a nie ten udawany z tego forum bardzo dobrze wie, co robią pracownicy BP, jak i ile pracują, żeby dostał to o co wnioskuje. Tak więc odpuścicie sobie to straszenie po linii partyjnej. A jeżeli chodzi o rzekome PSL w BP to przecież możecie ich wszystkich zwolnić, co nie? Przecież aktualna władza może wszystko. A wiem, woli nas wziąć głodem, a później kopnąć w (...) jak wielu w ARR i ANR. Tak, tak, my w BP, bez względu na przekonania polityczne, a nawet ich brak, wiemy, że taki będzie nasz koniec, tak więc daruj sobie jeden z drugim funkcjonariuszu lub zwolenniku miłościwie panującej władzy, która jak będzie trzeba to i Ciebie kopnie w d....ę, te nieudolne próby zastraszania.

Pracownik bagna, 2017-09-30 22:31:35

Problem jest z kompetencja osób wyznaczajacych PEG a nie samym PEGiem. Dlatego co roku jest inaczej. To pokłosie zatrudniania osób po znajomości a nie po kompetencji.

Peg, 2017-09-30 21:01:25

A ty Pracownik bagna nie bądź taki biedny. Twoi koledzy z Suwałk robią takie bagno ze szok. Lupia chłopów za byle co. I myślisz ze rolnik nad wami będzie się litowal? Ja ponioslem przez nich straty i życzę im bezrobocia. Wczesniej czy później ich to spotka za ludzka krzywdę i kumoterstwo. Prokurator by sie tez przydał. Bo dopłaty naleza sie rolnikowi jak psu buda a tam przyznają wedle uznania. Komu chcą to nie dadzą z byle powodu

Suwalczak, 2017-09-30 20:27:19

Pracownicy biur to PSL Ktory ludzi sie ze wroci do wladzy. Robia z chlopami co chca. A minister to pi...pa i nie umie z tym poradzic. A na zbity pysk takiego co nie umie z PEGiem poradzic. Nie umnie wyznaczac to won z prCy.

Rolnik, 2017-09-30 20:20:09

To nie jest prawda! W biurach powiatowych nie ustala się powierzchni PEG i pracownicy biur nie mają żadnego wpływu na jej wartość. Oni tylko przekazują pracownikom LPiS zmiany rolników naniesione na materiale graficznym lub inne załączone przez nich dokumenty i wyjaśnienia. Ten facet nie wie co mówi! On nie wie jak naprawdę funkcjonuje instytucja którą nadzoruje. Zresztą pokazała to ostatnia komisja rolnictwa w sejmie. P......y propagandzista. I ta jego sugestia: nie upubliczniajmy tego co się dzieje bo jeszcze KE się zorientuje albo nie daj boże rolnicy się wystraszą. Wszystkiemu winni w tych biurach powiatowych, winni PEG, winni temu że coś nie wypłacone na czas. A czemu winien jest minister i cała kadra zarządzająca powyżej biur powiatowych? Winna jest pobierać wynagrodzenia i tworzyć nierealne w normalnym trybie pracy plany i harmonogramy. Gdyby nie my w biurach dawnych poszli byście z torbami oszuści!

Pracownik bagna, 2017-09-30 10:46:07BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Gdynia rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

przem

Rolnicy przechodzą na VAT wyłącznie podczas dużych inwestycji nikt w "normalnych" warunkach nie przejdzie na Vat bo ma taki...

arszczecin

2 godziny temu, sapek napisał: ... ja to się kiedyś spotkałem z dziewczyną poznaną przez internet, nawet miała trochę więcej pola...