PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Z hektara ponad 15ton

Wambato, 2017-10-10 23:00:20

Prawda jest taka że oficjalnego rekordu w plonowaniu polowym nie ma. Tutaj chodzi o to że już przed siewem było to zgłoszone jako bicie rekordu i toczy się cała procedura.Niezależnie od tego czy będzie to 5 czy 15 ton to i tak będzie oficjalny rekord.

Nie przedstawicel, 2017-10-09 07:17:12

No narazie to sa przechwalki a nie klamstwa. Wyraznie pisze ze jest to artykul sponsorowany i mi to nie przeszkadza. To jest gra w otwarte karty a nie sciemnianie. Bo nikt tu nie klamie narazie.
Co innego jak np w transmisji "Rolnika sz..." w Telewizji Publicznej widze tylko i wylacznie maszyny jednego producenta. To jest kasa kasa kasa bo place abonament i nie dosc ze sa reklamy to jeszcze w emisji programu mam ciagla reklame johna. To irytuje..
a tu pisze jak byk i moge tego nie czytac dalej no i po pierwsze ja nie place za to nic.

Niereformowalny, 2017-10-08 20:37:41

Dowiemy się prawdy z artykułu sponsorowanego??? Żarty! Kasa kasa kasa... Dajcie kasę będę kłamał i ściemniał i mataczył i zachwalał. To mentalność pismaków. Dostał 2tys brutto i patrzy w naczelnego jak w boga i skrobie co mu każe. Taka moralność pismaczków. Nie obchodzi go że sam ze wsi z gospodarstwa pochodzi. Nie obchodzi że okłamuje ludzi. Co tam...kasa kasa kasa

Rolas, 2017-10-08 19:19:37

No rzeczywiscie. Pewnosc siebie na bardzo wysokim poziomie... a jak bedzie z plonem to "Biuro rekordow" nam powie.
P.S. Zaciekawiony czekam na artykul o wielkosci rekordu:)

Rdesik, 2017-10-05 18:56:36

Ile ci płacą w tej firmie? Ja rozumiem że można próbować pobić dotychczasowy rekord, ale żeby oświadczyć ,"zostanie ustanowiony rekord polski" to delikatnie mówiąc zuchwalosc. Po co w ogóle kosić tę kukurydzy skoro z góry wiadomo że już rekord jest w kieszeni. Założę się że nie padnie żaden rekord, bo natura i los są przekorni i uwielbiają ucierać nosa niepokornym.

Ququrydz, 2017-10-05 18:19:42

Co za (...) się tu wypowiada.. jedź i zobacz, a nie jęczysz z za klawiatury.

Jumanji, 2017-10-05 15:22:30

To może jeszcze zdradźcie jak duży będzie ten plon.. Śmieszni jesteście. Nie wszyscy rolnicy to frajerzy i naiwniacy a takie teksty to raczej antyreklama, nawet jeśli ten rzekomy rekord padnie. Za tą zuchwalosc życzę wam niepowodzenia, choć i tak prawdy się nie dowiemy.

Ququrydz, 2017-10-05 15:17:33BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

Pałuczanin81

Nawiozłem tego z Kwalifikatem C1 z lokalnej CN- po mięszance był rzepak,po nim jęczmień oz.,gęsty to w nim nie było. Teraz likwidacja...

sapek

... a co do głuchego kiedyś miałem na polu kilka lat pod rząd jare na jednym kawałku... po nich były ziemniaki to w nich głuchy poschodził jakby...