PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Taką firmę powinno się zgnoić i zrujnować, aby drudzy nie kombinowali i tyle w temacie.

Rolnik, 2018-01-26 09:12:44

Jak by łapy ucinali to by kradzieży nie było no może by ukradł raz czy dwa bo trzeci raz to jajca by im było szkoda oddać

Małorolny, 2017-10-06 08:57:48

Sporo jeździłem z rolnikami po tych niby firmach handlujących używanymi kombajnami traktorami wiele z nich to nie są już maszyny tyko kupa złomu często z lewymi dokumentami i nowymi tabliczkami znamionowymi. Większość handlarzy tym złomem to ordynarne kłamczuchy te maszyny są zakatowane trawa na nich rosła za granicą umyli je myjką odmalowali a w środku dalej złom. Często dla rolnika jak pojechał sam albo z pseudo znawcą remontowałem maszynę np silnik był zatarty i u handlarzyka był na tyle zrobiony żeby odpalił to jeszcze mały koszt ale najwięcej kosztuje remont skrzyni hydrauliki elektryki czy kompa. Byle kawłek instalacji w stalowym oplocie to kilka stów. Do nie których silników brak części zamiennych. Praktycznie każdy traktor czy kombajn ma cofnięty licznik. Rolnicy nie wiedzą że te nowsze używane ciągniki i kombajny itd nie pochodzą od rolników tylko od firm usługowych gdzie zmieniali się tyko opertorzy a maszyna pracowała 23 godziny na dobę przerwa tyko na tankowanie.

mskowronek977@gmail.com, 2017-10-05 20:27:15

Ktoś coś wie gdzie to? Jestem z okolic a nic nie słyszałem.
Z modliborzyc traktory i ładowarki, fik na pake z plandeką i pojechali, z kombajnami za długo by się zeszło, albo na legalu lawetą jak już było przerobione, teraz nie ma szczegółowych kontroli.

on007, 2017-10-05 19:40:28

Polska to największe ZŁOMOWISKO EUROPY! TU JEST ZWIEZIONE WSZYSTKO UZYWANE, WYPRACOWANE, OD SAMOCHODOW I SPRZETU ROLNICZEGO DO STARYCH SZMAT! TAK SIE WLASNIE POLACY DORABIAJĄ, BO NA NOWE RZECZY NIE STAĆ, WIEC W STARYCH ,,BUTACH" CHODZIMY!

@nty , 2017-10-05 18:18:11

Zgadzam się z obserwatorem. Proszę przygotować artykuł na temat dealerów używanych maszyn rolniczych, którzy działają w PL (kraj pochodzenia; czy jest gwarancja na zakup maszyn) oraz na temat firm serwisujących ciągniki - porównanie ASO z nielicencjonowanymi firmami (porównanie stawek za roboczogodzinę, gwarancja na wykonane usługi , czy dysponują lawetą? itp.)

rolnik, 2017-10-05 16:16:59

Ale partacze tak schrzanić numery wstyd.

doktor, 2017-10-05 16:11:42

Skoro autor artykułu pisze o takich rzeczach niech zrobi artykuł o tych wszystkich firmach handlujących gdzie wykryte zostały jakiekolwiek nieprawidłowości i upubliczni ich nazwy oraz miejscowości skąd pochodzą żeby rolnicy którzy szukają sprzętu omijać takich z daleka, żeby nie mieli później problemów z prawem przez takich oszustów! Pozdrawiam czytających.

Obserwartor :), 2017-10-05 15:05:54

Dopiero modliborzyce,teraz kraśnik.Fakt ,że niemiec dał im czas na wywiezienie sprzętu,zanim zgłosił kradzież

Ładnie się handlarzyki dorabiają, 2017-10-05 14:32:42BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Grójec rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Nowy Prażmów rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Janki rynek komercyjny - obiekty do wynajęcia
    • Piaseczno rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Też widziałem w pszenicy głuchego ale to zwykle wiosenne wschody  Przyczynom są grudki ziemi zwykle źle uprawione gliny ...

Marecki

Jak miałem kiedyś z nim problem, to wystarczyło na pole dać ziemiory, albo buraki i było czysto. Kto wie, może to przez ciągłe uprawki, bo w...