PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Mniej żreć i mniej wyrzucać do kosza. Mniej kupować w sklepach. Gdyby bogata półkula północna jadła racjonalnie to i 20 mld ludzi się wyżywi. Koncerny sa nastawione na marżę i nie zależy im na tym, żeby wszyscy byli najedzeni. Wszak tyjąc: musisz kupic nowe ciuchy, musisz brać lekarstwa na różne choroby z tym związane. Musisz mieć większe auto, bo w małym ci nie wygodnie. A gdy się opamiętasz i zaczniesz odchudzać znowu: dresy trzeba kupić, karnet na siłkę, no i mniejsze ciuchy po odchudzeniu (gdy sie uda). Rwaca jojo i od nowa. Czyż to nie raj dla producentów!??

MRUDA, 2017-10-17 10:55:14

Wszyscy by się najedli i jeszcze by zostało, ale niestety jest nierówna dystrybucja. "Tłusty" odsetek ludności zajada stejki i nie wiadomo jakie dziwactwa a całe morze biedoty o chlebie, wodzie i ryżu. Inna sprawa, że połowa Afryki od 50-ciu lat walczy o pustynię i zamiast wziąć się do roboty to woli wydawać kasę na kałachy i T-55.

pozdro, 2017-10-16 21:19:33

A niby jest nadprodukcja żywności.

Dragon, 2017-10-16 20:50:45BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

ikcomas

Eeee tam dobrobyt jest, u mnie podkłady z pieczarek wożą na... drogę. Okoliczna chlewnia robi sobie dojazd do biogazowni i jako podsypkę pod...

ikcomas

W okolicy setki hektarów czeka na żniwa, stoi w wodzie a Ty o ścierni...