PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

Ludzie wystarczy dobre środki stosować kompleksowe które maja b.d formulacje i fabrycznie już maja zmieszane substancje aktywne. Nie widzicie ze duże firmy dokładają nam coraz to więcej środków i różnych specyfików? A Do tego wciskają generyki rożnego pochodzenia na których tylko i wyłącznie oni zarabiają a żeby działały i to jeszcze dodatkowo wciskają polepszacze spieniacze i inne cuda na których dalej zarabiają. A produkty kompleksowe koncernowe przez dystrybucje nie są promowane bo wola sprzedawać i omamiać 10 produktów do zbiornika na marży 20% i omamiać A ja wole 1 produkt kompleksowy i się nie martwić ze będę poprawiał, czy tylko ja widzę ta politykę dużych firm ? Ludzie otwórzcie oczy .

Pioter2468, 2017-10-18 21:48:29

Dostałem próbkę tego cuda i........ rewelacja. Naprawdę działa. Na marginesie, to powiem że żonie dodałem kropelkę jak zmywała naczynia i stwierdziła że musi albo nowy płyn kupić do mycia naczyń bo ten co ma to się nie pieni albo że nam się woda popsuła. Kupiła nowy płyn i na razie jest zadowolona :) Ale zrobię jej ten numer jeszcze raz :)

Agronom , 2017-10-17 23:41:20

1,4ml/200-250l cieczy roboczej przed wlaniem ŚOR ilość wystarczająca w większości przypadków

kiła, 2017-10-17 09:10:17

Wreszcie, tyle lat męki, zmiękczanie wody, różne cuda na kiju tworzone i wraz się pieni, kiedyś się wyłączało mieszadło pod koniec i było ok no a teraz to nie ma wyłącznika. Tak żeby rolnik przypadkiem nie wyłączył. Jak robi się miedze końcówką lancy to cały zbiornik piany bo na pole mało idzie, większość wraca do zbiornika. Koszt tego cuda?

ikcomas, 2017-10-17 09:08:18BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Poznań rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Rusinowo rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Tak zobaczycie (nie mam polisy) odszkodowanie jak świnia niebo  My jesteśmy od płacenia składek udziałowcy od $$$

jarki

Ja bym musiał podać miejscowo mniej powiedzmy że jadę bieg wyrzej  Jedna odmiana musi zaczekać bo nie wiem czy zostanie  Mam...