PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@r3, @sprytny , w uzupełnieniu : jesteście pobratymcami tych ze Starego Testamentu ?

"Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana, wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn."
(Księga Liczb 31. 7)

Księga Samuela 15.2
"2 Tak mówi Pan Zastępów: Ukarzę Amaleka za to, co uczynił Izraelitom, jak stanął przeciw nim na drodze, gdy szli z Egiptu. 3 Dlatego teraz idź, pobijesz Amaleka i obłożysz klątwą wszystko, co jest jego własnością; nie lituj się nad nim, lecz zabijaj tak mężczyzn, jak i kobiety, młodzież i dzieci, woły i owce,wielbłądy i osły."

Księga Ezechiela 9.5
"Do innych zaś rzekł, tak iż słyszałem: Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! 6 Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu! Nie dotykajcie jednak żadnego męża, na którym będzie ów znak. Zacznijcie od mojej świątyni! I tak zaczęli od owych starców, którzy stali przed świątynią. 7 Następnie rzekł do nich: Zbezcześćcie również świątynię, dziedzińce napełnijcie trupami! Wyszli oni i zabijali w mieście."

Księga Liczb 31. 17
"17 Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. 18 Jedynie
wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu."
Takie wasze katolickie nasienie ? Bo przecież nie sumienie czyli silnie przyswojone normy etyczne gospodarzy - obywateli.

MR, 2017-10-22 23:47:38

@r3, emocjonalny biedaku; Ktoś - komuś dał nauczkę ? Przecież ty jesteś w kulturze "zemsty" , a nie w cywilizacji rzymskiej . To samo @sprytny , tak zachowywała się dworska hołota (która rozumiała tylko "bat lub nachajkę") , a nie gospodarze - obywatele . Wyjdźcie wreszcie z tych czworaków.

MR, 2017-10-22 23:37:10

u mnie sąsiad też rozjeżdżał drogę, oczywiście niszcząc przy okazji moje zasiewy. Jakie było jego zdziwienie, gdy jego tir miał z jednej strony sflaczałe wszystkie opony. Zabolało go wtedy po kieszeni konkretnie.

Sprytny, 2017-10-20 09:02:32

Szanowny@MR, wreszcie odkryłeś swoją twarz. Twój komentarz jest wielce "inteligentny" i "górnolotny". Facet bezmyślnie , bezsensownie i bezzasadnie niszczył czyjąś pracę i dostał nauczkę. Nikt go nie skazał na śmierć, tylko uśmiercił mu samochód, którego nie potrafi używac w sposób należyty, a mandat też dostał. Gdybyś potrafił logicznie kumać, zrozumiał byś, że za nadmierną prędkość każe się mandatem i punktami karnymi, a niekiedy nawet kalectwem czy śmiercią, ale tą karę nie wymierza żaden funkcjonariusz, tylko ten nad nami. Jeśli tego nie pojmujesz, to jesteś co najmniej im,be,cy,lem a może nawet i.d.i.o.t.ą !!!!

r3, 2017-10-19 23:42:45

Zamiast auto sprzedać i przekazać dla ofiar wypadków , to "stróże prawa" dali popis głupoty i od razu znaleźli popleczników tego samego sortu , np. kiwaczek 71 czy drugi debil r3.
Czytam i słysze jak "katolicy" powiadają : jakby tak szybko nie jechał to by się nie zabił (i bronią istnienie drzewa - na zakręcie . Nie przychodzi debilom do głowy, że za nadmierną prędkość należy się mandat , a nie śmierć.

MR, 2017-10-19 22:58:51

Pewno auto bez immunitetu było ? Pozdrawiam

łazarz, 2017-10-19 20:43:16

Tam jest właśnie państwo prawa!. U nas i zwierzyna i myśliwy niszczą zasiewy, a uszkodz dżipa myśliwemu, to pójdziesz siedzieć.

r3, 2017-10-19 19:15:16

he he dobre!!
Kara adekwatna do wybryku.....
Lecz uważam że koleś był nafazowany albo coś dopalił......

kiwaczek71, 2017-10-19 16:34:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

OFERTY

  • GORĄCE OFERTY:

  • GORĄCE OFERTY:

    • Łódź rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Warszawa rynek komercyjny - lokale na sprzedaż
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia
    • Kraków rynek komercyjny - lokale do wynajęcia

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

jarki

Wszyscy teraz promują F1  Chyba już pisałem  jak ludziskom siałem to co jeden to droższy  Ciekawe jak te nowości...

jarki

Też się zalogowałem ale kiedyś patrzałem to coś się zawieszało Pewnie tak jak mówisz za dużo ludzi na raz