PARTNERZY PORTALU
partner portalu farmer.pl partner portalu farmer.pl

KOMENTARZE DO TEKSTU:

@r3, @sprytny , w uzupełnieniu : jesteście pobratymcami tych ze Starego Testamentu ?

"Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana, wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn."
(Księga Liczb 31. 7)

Księga Samuela 15.2
"2 Tak mówi Pan Zastępów: Ukarzę Amaleka za to, co uczynił Izraelitom, jak stanął przeciw nim na drodze, gdy szli z Egiptu. 3 Dlatego teraz idź, pobijesz Amaleka i obłożysz klątwą wszystko, co jest jego własnością; nie lituj się nad nim, lecz zabijaj tak mężczyzn, jak i kobiety, młodzież i dzieci, woły i owce,wielbłądy i osły."

Księga Ezechiela 9.5
"Do innych zaś rzekł, tak iż słyszałem: Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! 6 Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu! Nie dotykajcie jednak żadnego męża, na którym będzie ów znak. Zacznijcie od mojej świątyni! I tak zaczęli od owych starców, którzy stali przed świątynią. 7 Następnie rzekł do nich: Zbezcześćcie również świątynię, dziedzińce napełnijcie trupami! Wyszli oni i zabijali w mieście."

Księga Liczb 31. 17
"17 Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. 18 Jedynie
wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu."
Takie wasze katolickie nasienie ? Bo przecież nie sumienie czyli silnie przyswojone normy etyczne gospodarzy - obywateli.

MR, 2017-10-22 23:47:38

@r3, emocjonalny biedaku; Ktoś - komuś dał nauczkę ? Przecież ty jesteś w kulturze "zemsty" , a nie w cywilizacji rzymskiej . To samo @sprytny , tak zachowywała się dworska hołota (która rozumiała tylko "bat lub nachajkę") , a nie gospodarze - obywatele . Wyjdźcie wreszcie z tych czworaków.

MR, 2017-10-22 23:37:10

u mnie sąsiad też rozjeżdżał drogę, oczywiście niszcząc przy okazji moje zasiewy. Jakie było jego zdziwienie, gdy jego tir miał z jednej strony sflaczałe wszystkie opony. Zabolało go wtedy po kieszeni konkretnie.

Sprytny, 2017-10-20 09:02:32

Szanowny@MR, wreszcie odkryłeś swoją twarz. Twój komentarz jest wielce "inteligentny" i "górnolotny". Facet bezmyślnie , bezsensownie i bezzasadnie niszczył czyjąś pracę i dostał nauczkę. Nikt go nie skazał na śmierć, tylko uśmiercił mu samochód, którego nie potrafi używac w sposób należyty, a mandat też dostał. Gdybyś potrafił logicznie kumać, zrozumiał byś, że za nadmierną prędkość każe się mandatem i punktami karnymi, a niekiedy nawet kalectwem czy śmiercią, ale tą karę nie wymierza żaden funkcjonariusz, tylko ten nad nami. Jeśli tego nie pojmujesz, to jesteś co najmniej im,be,cy,lem a może nawet i.d.i.o.t.ą !!!!

r3, 2017-10-19 23:42:45

Zamiast auto sprzedać i przekazać dla ofiar wypadków , to "stróże prawa" dali popis głupoty i od razu znaleźli popleczników tego samego sortu , np. kiwaczek 71 czy drugi debil r3.
Czytam i słysze jak "katolicy" powiadają : jakby tak szybko nie jechał to by się nie zabił (i bronią istnienie drzewa - na zakręcie . Nie przychodzi debilom do głowy, że za nadmierną prędkość należy się mandat , a nie śmierć.

MR, 2017-10-19 22:58:51

Pewno auto bez immunitetu było ? Pozdrawiam

łazarz, 2017-10-19 20:43:16

Tam jest właśnie państwo prawa!. U nas i zwierzyna i myśliwy niszczą zasiewy, a uszkodz dżipa myśliwemu, to pójdziesz siedzieć.

r3, 2017-10-19 19:15:16

he he dobre!!
Kara adekwatna do wybryku.....
Lecz uważam że koleś był nafazowany albo coś dopalił......

kiwaczek71, 2017-10-19 16:34:27BĄDŹ NA BIEŻĄCO


RYNEK, KONTRAKTY, KOMENTARZE


» WSZYSTKIE WYDARZENIA

EKSPERCI FARMERA

TU KUPISZ FARMERA

FORUM FARMERA

arszczecin

swierk w kopertę na 2m i płot od sąsiadów :P

Marecki

Dużo tego masz? Nie podejrzewałem Cię o własne bagna ;) Może chociaż siatka leśna?